Skip to main content

Gydytojams net 10 metų nepavyko nustatyti moters ligos, kuri po truputį ją žudė. Tačiau vieną dieną paprasti darbininkai pastebėjo siaubingą dalyką jos namuose

Pastarieji 10 metų Kathi Wilson buvo neįtikėtinai sunkūs. 41-erių moteris susidūrė su klastinga liga, kuri stipriai pakenkė jos fizinei būklei. Ištisą dešimtmetį Kathi varstė įvairių gydytojų duris, tačiau tikslios diagnozės jiems taip ir nepavyko nustatyti. Galiausiai sunkiai serganti moteris vos galėjo pajudėti.

Reklama

Ligos simptomai buvo itin panašūs į gripo, tačiau apėmė ir tokius, kaip prasta nuotaika ar nuovargis.

Daugeliui sunku įsivaizduoti, kad šitaip moteris turėjo gyventi net 10 metų!

Kathi stengėsi kuo daugiau laiko praleisti miegodama, kad tik pavyktų sumažinti psichologines ir fizines kančias.

Praėjus 10 metų nuo ligos pradžios, pagaliau pavyko išsiaiškinti jos priežastį. Tačiau tai padėjo išsiaiškinti ne įvairūs tyrimai ar geriausi gydytojai, o du paprasti vyrai.

Reklama

Po tragiško pastarojo dešimtmečio Kathi nusprendė bent šiek tiek palepinti save. Moteris norėjo atnaujinti seną vonios kambarį, o darbams atlikti pasisamdė kelis darbščius vyrus. Jie iš karto pasakė, kad reikės keisti dušo kabiną, plyteles, vamzdžius ir vandens šildytuvą.

Galiausiai vyrai atvyko numontuoti seno vandens šildytuvo, tačiau pastebėjo labai keistą dalyką…

Reklama

Meistras, kuris prieš dešimt metų sumontavo vandens šildytuvą, tai padarė netinkamai. Iš įrenginio po truputį tekėjo anglies monoksidas. Būtent šios dujos visą laiką ir nuodijo moterį.

Vos tik darbininkai aptiko problemą, jie iš karto apie ją pranešė sergančiai moteriai.

Šis gedimas ir buvo atsakymas, kurio Kathi ieškojo ištisą dešimtmetį. Moteris atliko visus įmanomus tyrimus, tačiau gydytojams taip ir nepavyko nustatyti tikslios diagnozės.

Nieko nelaukę darbininkai pakeitė vandens šildytuvą, o Kathi sveikata iš karto pradėjo gerėti.

Ši moteris tikrai niekada nepamirš jos gyvybę išgelbėjusių herojų!

Reklama