Skip to main content

Moteris įsimylėjo vyrą, su kuriuo susipažino pažinčių svetainėje. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo beprotiška tiesa, kurią moteriai buvo sunku suvokti

Amy Giberson ir Justin Pounders pažintis nebuvo kažkuo labai išskirtinė, tačiau jų tolimesnė meilės istorija išgarsėjo kaip mat, kai paaiškėjo viena paslaptis, kuri šokiravo įsimylėjėlius. Amy visą jaunystę ieškojo idealaus partnerio, tačiau jai nesisekė.

Reklama

Sulaukus 30-ties moteris nusprendė užsiregistruoti internetinėje pažinčių svetainėje ir pabandyti laimę virtualiai. Ten jos profilio nuotrauka krito į akį vyrui, vardu Justin. Justin istorija buvo kiek kitokia – jis buvo susižadėjęs, tačiau nelaimingo atsitikimo metu jo būsima žmona mirė.

Nors sugniuždytas vyras nežinojo, kaip reikės atsigauti po mylimosios netekties ir vėl susitikinėti su moterimis, praėjus dviems metams jis pabandė savo laimę toje pačioje pažinčių svetainėje. Užmegztas pokalbis internete labai greitai perėjo į ilgus telefoninius pokalbius vakarais, žinutes ir galiausiai į pirmąjį pasimatymą.

Reklama

Pirmą kartą susitikus Amy ir Justin jautėsi, kad jie būtų pažinoję vienas kitą visą gyvenimą. Net padavėjai restorane negalėjo pasakyti, kad tai jų pirmasis pasimatymas, nes jų bendravimas, elgesys buvo labai atsipalaidavęs ir be suvaržymų.

Reklama

Amy po kažkiek laiko prisipažino, kad ji įsimylėjo Justin iš pirmo žvilgsnio ir žinojo, kad kada nors ištekės už šio vyro. Justin jai atsakė tuo pačiu – jis buvo sužavėtas Amy šypsenos, grožio ir asmenybės. Praėjus beveik metams nuo dienos, kai jie tapo oficialia pora, Amy ir Justin pokalbio metu kalba pasisuko apie įvairius vardus.

Justin tada prisipažino, kad kadaise darželyje, kai jam buvo vos 3 metai, jis buvo įsimylėjęs mergaitę vardu Amy, todėl moterys su šiuo vardu jam visada labai patiko. Kai vyras pratęsė pasakojimą apie savo gyvenimą gimtajame mieste, staiga Amy išsižiojo iš nuostabos. Pasirodo, jie gyveno viename miestelyje ir jie abu lankė tą patį darželį tuo pačiu metu.

Reklama

Galiausiai Amy su mamos pagalba surado jos vaikystės nuotrauką, kuri paliudijo tai, ką ji įtarė – Amy ir Justin buvo tie patys trimečiai, kurie lankydami darželį buvo neišskiriama pora. Vaikystėje jie leido laiką visada kartu – žaisdavo, sėdėdavo šalia vienas kito pietų metu.

Reklama

Amy ir Justin staiga suprato, kad jų pažintis ir draugystė praėjus 30 metų yra absoliučiai ne atsitiktinė. Pora patikėjo savo lemtimi ir tai tik dar labiau sustiprino jų jausmus. Apie jų netikėtą atradimą iš praeities norėjo papasakoti ne viena televizijos laida.

Vienos iš jų metu Justin gavo unikalią progą perkelti jų santykius į kitą lygį. Laidos vedėjai susisiekė su darželiu, kuriame gimė šių dviejų žmonių jausmai. Tai buvo idealiausias scenarijus, kuriam lemta buvo simboliškai išsipildyti – vaikų pagalba Justin paklausė, ar Amy sutinka būti jo žmona.

Be abejonės, tai buvo didžiausia Amy svajonė, tad ji atsakė taip. Po metų pora atšoko fantastiškas vestuves ir iš karto pradėjo planuoti šeimos pagausėjimą. Nors per sekančius keletą metų sutuoktiniai patyrė nemažai skausmo išgyvenant net tris persileidimus, neseniai jiems gimė jų ilgai lauktas meilės vaisius – sūnus Conrad.

Po metų pora sulaukė ir antros puikios naujienos – jie laukėsi antro sūnaus. Nors nemažai žmonių netiki likimu, tačiau šios poros istorija yra kuo puikiausias pavyzdys, kad atsitiktinumai gyvenime atsitinka retai. Likimo vedami jie sugebėjo vis vien susieti savo gyvenimus ir tapti laimingais tėvais.

Reklama