Skip to main content

Gelbėtojai išskubėjo padėti merginai, kuri įstrigo kalnuose. Tačiau jie liko priblokšti, kai pamatė, kas guli šalia jos

Jeigu tik leidžia galimybės, kiekvienas žmogus turėtų aplankyti kuo daugiau šalių ir susipažinti su jų kultūromis. Juk kelionių įspūdžiai yra neįkainojami, kurie atmintyje išliks visą gyvenimą.

Kai kuriems žmonėms užtenka ramaus poilsio saulėtoje šalyje, o kiti mieliau renkasi ekstremalias išvykas į atokiausias pasaulio vietas. Ir tai visai normalu, juk visi mes esame skirtingi…

Reklama

21-erių Amelia Milling yra kurčia, tačiau tai jos neatbaido nuo pačių sunkiausių iššūkių. Vienos kelionės metu mergina nusprendė įkopti į kalną Aliaskoje.

Amelia pasileido į trijų dienų žygį Aliaskoje ir iš pradžių viskas klostėsi kuo puikiausiai. Tačiau vienu metu mergina prarado pusiausvyrą ir nukrito nuo sniegu padengto kalno.

Mergina nusirideno žemyn apie kelis šimtus metrų ir tik neįtikėtinos sėkmės dėka nepatyrė jokių lūžių. Amelia galėjo judėti toliau, tačiau susidūrė su viena didele problema – ji pasiklydo.

Reklama

Lyg problemų būtų maža, Amelia tolumoje pastebėjo tai, kas privertė širdį nusiristi į kulnus. Tolumoje ji pamatė gyvūną, kuris priminė baltąjį vilką.

Mergina labai išsigando, tačiau kai gyvūnas priėjo arčiau, ji pastebėjo, kad jis turi antkaklį, ant kurio buvo užrašyta “Kalnų gidas. Po kelionės grąžinkite mane… (šeimininko namų adresas)“.

Reklama

Haskis, vardu Nookie, ateinančias 36 valandas nė akimirkai neatsitraukė nuo merginos.

“Jis man suteikė motyvacijos atsikelti ir nueiti dar 10 kilometrų“ – vėliau pasakojo Amelia.

Nookie atvedė merginą iki pagrindinio kelio ir žygiavo su ja toliau iki pat išnaktų. Amelia pasistatė palapinę ir pakvietė šunį į vidų, tačiau jis nusprendė likti lauke.

“Atsikėliau ryte, prasisegiau palapinę ir pamačiau, kad Nookie vis dar čia. Jis visą naktį praleido šalia manęs“ – pasakoja Amelia.

Vėliau mergina priartėjo prie sraunios, ledinės upės, kurios niekaip nepavyko įveikti.

“Net kelis kartus bandžiau pereiti sraunią upę, tačiau niekaip nepavyko. Galiausiai Nookie įsikando į mano kuprinę ir padėjo įveikti upę“.

Reklama

Stipriai sušalusi mergina galiausiai nusprendė paspausti pagalbos mygtuką savo turimame prietaise. Į pagalbos kvietimą sureagavo vietiniai gelbėtojai ir skubiai išskrido pas sušalusią merginą.

Atvykę gelbėtojai labai nustebo, kai šalia Amelios pamatė gulintį jos naująjį draugą.

Galiausiai mergina buvo nuskraidinta į gydymo įstaigą, kur jai buvo suteikta medicininė pagalba.

Reklama

Tuo tarpu Nookie buvo grąžintas šeimininkui, kuris sunkiai galėjo patikėti visa šia istorija.

“Įdomu tai, kad aš niekada nemokiau Nookie daryti kažko panašaus. Nuostabus jausmas, kai žinai, kad tavo mylimas šuo gali padėti į nelaimę pakliuvusiam žmogui“- pasakojo šeimininkas Scott Swift.

Vyras pridūrė, kad jo augintinis dažnai mėgsta kelioms dienoms išeiti į kalnus, tačiau vėliau jį į namus pristato žygeiviai ar slidininkai, kurie keliauja kartu su juo.

Tuo tarpu Amelia sako, kad Nookie greičiausiai išgelbėjo jos gyvybę.

Koks nuostabus šuo!

Reklama