Skip to main content

Pareigūnas pasiūlė sušalusiai merginai ir jos tėvams pasišildyti automobilyje. Jie labai išsigando, kai automobilis pradėjo važiuoti iš miesto

Kori Malenfant kartu su savo tėvais važiavo į Portlando miestą Meino valstijoje iš Niujorke esančios ligoninės, kur merginai buvo atlikta sudėtinga smegenų operacija. Tačiau Niujorke traukinys vėlavo išvažiuoti ir šeima nespėjo į jungiamąjį traukinį Bostono mieste.

Reklama

Bostono traukinių stotyje šeima atsidūrė šaltą žiemos naktį, todėl reikėjo susirasti, kur praleisti kelias valandas iki sekančio traukino. Stotyje buvo labai vėsu, todėl ten laukti nebuvo išeitis…

Po sudėtingos operacijos mergina turėjo ypač saugoti savo kaklą ir sėdėti į kažką atsirėmus. Kori mama pamatė netoliese stovintį policijos automobilį ir nuėjo pareigūnų paklausti apie naktį veikiančias vietas. Tuo metu budėjęs pareigūnas Kelley McCormick buvo itin paslaugus ir noriai išklausė merginos mamą.

Reklama

Moteris taip pat papasakojo apie ką tik buvusią dukros operaciją, todėl pareigūnas McCormick pasiūlė atsisėsti į jo tarnybinį automobilį ir sušilti. Tuomet jis susisiekė su savo viršininku ir paklausė, kaip galėtų padėti šiai šeimai. Viršininkas pasiūlė juos nuvesti iki nežymėto tarnybinio automobilio ir leisti pasėdėti ten.

Reklama

Jau po akimirkos šeima šiltai sėdėjo automobilyje, kuris netrukus pradėjo važiuoti. Kori ir jos tėvai pagalvojo, kad pareigūnas nuveš juos iki kokios nors šiltos vietos. Tačiau netrukus šeima pamatė, kad automobilis važiuoja už miesto ribų.

Pareigūnas dar pajuokavo, kad tai pagrobimas, tačiau netrukus pasakė, kad veža šeimą iki namų. Kori ir jos tėvai negalėjo tuo patikėti. Juk iki Portlando yra net dvi valandos kelio…

Pareigūnas Kelley McCormick gavo viršininko leidimą ir džiaugėsi galėdamas padėti bėdoje atsidūrusiai šeimai.

Reklama

Ilgos kelionės metu šeima artimiau susipažino su pareigūnu ir sužinojo, kad geri darbai yra įprastas dalykas jam. Vyras ne tik užtikrina visuomenės saugumą, bet ir padeda kiekvienam, kuriam reikia pagalbos.

Reklama

Namus pasiekusi šeima buvo nepaprastai dėkinga geraširdžiui pareigūnui. Vėliau Kori pasidalino šia gražia istorija Facebook socialiniame tinkle, o įrašas sulaukė milžiniško populiarumo.

Reklama