Skip to main content

Ugniagesys išgelbėjo kūdikį ir vėliau ne vienus metus galvojo, kaip susiklostė mergaitės gyvenimas. Po 17 metų jis gavo netikėtą laišką

Ugniagesys gelbėtojas Mike Hughes ir jo kolegos buvo iškviesti gesinti degančio namo. Atvykęs į įvykio vietą vyras rado savo lovelėje gulintį 9 mėnesių kūdikį. Nieko nelaukęs Mike pernešė mažą mergaitę į saugią vietą ir perdavė ją greitosios pagalbos medikams.

Reklama

“Atvykę į įvykio vietą pamatėme, kad namas dega atvira liepsna, tačiau tai nebuvo blogiausia… Viduje buvo devynių mėnesių kūdikis, kurį skubiai reikėjo išgelbėti. Kiekviena minutė galėjo būti lemtinga“ – įvykius prisimena vyras.

Rizikuodamas savo gyvybe Mike įsiveržė į namo vidų, kurio viduje rado devynių mėnesių mergaitę Dawnielle Davison.

“Tiesiai nubėgau į kambarį, kuriame turėjo gulėti mergaitė. Liepsna buvo jau beveik pasiekusi lovytę, tačiau greitai pačiupau mažylę ir perdaviau ją medikams“ – pasakoja ugniagesys gelbėtojas.

Gaisro metu niekas nenukentėjo, o mažosios Dawnielle išgelbėjimas buvo tarsi stebuklas.

Reklama

Ši gelbėjimo operacija taip įstrigo Mike galvoje, kad po daugiau nei dešimties metų jis bandė surasti informacijos, kaip susiklostė išgelbėtos mergaitės gyvenimas. Socialiniame tinkle “Facebook“ jis rado Dawnielle profilį, kuri tuo metu mokėsi vidurinėje mokykloje.

Reklama

“Parašiau jai žinutę: “manau, kad išgelbėjau tave iš degančio namo, kai tu dar buvai kūdikis“. Tuomet ji atrašė: “o kur tuo metu buvo mano mama?“. Aš atsakiau: “Tuo metu ji buvo darbe. Namuose tu buvai su tėčiu“ – pasakoja Mike.

Laikui bėgant tarp Mike ir Dawnielle užsimezgė artimas ryšys. Vyras dažnai lankydavosi merginos mokyklos renginiuose ir retkarčiais susitikdavo su ja vietinėje parduotuvėje.

Tačiau vieną dieną Mike sulaukė nepaprastai malonios staigmenos. Dawnielle pakvietė savo gelbėtoją į mokyklos išleistuvių šventę.

“Dawnielle atsiuntė kvietimą, kuris man reiškė labai daug… Buvau be galo laimingas“ – sako vyras.

Reklama

Kas galėjo pagalvoti, kad praėjus 17 metų po to, kai išgelbėjo kūdikį iš degančio namo, Mike stebės tą pačią merginą einančią per sceną atsiimti savo vidurinės mokyklos baigimo diplomo…

Kokia nuostabi ir graži istorija…

Reklama