Skip to main content

Pagyvenusios poros dukra išsigando, kad tėvų namuose lankosi iš išvaizdos įtartinas paauglys, tačiau netrukus ji pravirko supratusi, kas iš tiesų yra tas jaunuolis

Nors visi tėvai yra nusipelnę savo vaikų dėmesio ir rūpesčio, labiausiai be jo negali apsieiti senstantys ir ligoti tėveliai. Gimdytojų senatvė yra būtent tas laikas, kai vaikai gali jiems atsilyginti už jiems suteiktos gyvybės dovaną.

Reklama

Tačiau ne visi vaikai net ir iš didelio noro gali pilnai pasirūpinti savo vyresnio amžiaus tėčiu ir mama, nes labai dažnai vaikai gyvena toliau nuo tėvų. Moters vardu Tiki Joyner Edwards širdis plyšo dėl to, kad ji negali būti 24 valandas per parą būti šalia. Ji kaip įmanydama dažniau lankė savo senyvus tėvus, nuo kurių gyveno apytiksliai už poros valandų kelio.

Vieną kartą lankant savo mamą ir tėtį moteris sužinojo kai ką, kas ją labai nustebino ir šiek tiek išgasdino. Ji sužinojo, kad pas juos kasdien apsilanko jai prieš tai nematytas paauglys, gyvenantis kaimynystėje. Tiki išsigando, kad paauglys turi klastingų ir piktų ketinimų ir nori pasinaudoti jos tėvų gležnumu, tačiau pakalbėjusi su mama ji suvokė tikrąją tiesą. Vaikinuko ketinimai yra nuoširdūs ir tyri, o jos tėvai mylį jaunuolį kaip savo anūką.

Reklama

Jis padeda jiems ne tik nueiti į parduotuvę, nušienauti lauke žolę, bet ir laidžia laiką su senoliais ir mielai su jais pabendrauja. 15-metis kaimynas vardu Romemylion Mitchell iki tol nebuvo matytas poros dukrai, kuri sutikusi jį pripažino, kad netikėjo jo gerais ketinimais. Egzistuoja daug stereotipų apie paauglius ir ypač apie afroamerikiečių jaunimą. Jie dažnai yra vaizduojami kaip neatsakingi, tingūs ir į nusikalstamą veiklą linkę jaunuoliai.

Reklama

Tačiau pasak  Tiki tėvų, Romemylion yra kažkas atsiųstas jiems tiesiai iš dangaus. Šis paauglys kasdien atsikelia anksčiau ir prieš eidamas į mokyklą jis užeina pas senyvus kaimynus paklausti, ar jiems nereikėtų pagalbos. Popiet grįžęs Romemylion vėl užsuka į kaimynų namus padirbėti arba šiaip pabendrauti.

Paauglys turi tokį patį normalų gyvenimą kaip ir kiti jo bendraamžiai, tačiau jis sugeba puoselėti ypatingą ryšį ir su savo pagyvenusiais kaimynais. Labiausiai dukrą nustebino tai, kad jis viską daro už dyką ir neima iš jos tėvų jokių pinigų.

Reklama

Vaikinas net verkė, kai lankė Tiki mamą ligoninėje, kai jai pablogėjo sveikata. Dukra įamžino jautrų susitikimą nuotraukoje, kai paauglys tvirtai apsikabino jos mamą ir laikė ją už rankos. Žvelgiant iš šono galima pamatyti, kad vaikinas elgiasi su senjorų pora it jie būtų jo paties seneliai. Tiki galutinai suvokė, kaip klydo vertindama vaikiną pagal išvaizdą ir pravirko iš gėdos.

Reklama

Jis nuoširdžiai jais rūpinasi ir akivaizdžiai juos myli. Tai buvo labai keistas ir šokiruojantis atradimas moteriai, tačiau tuo pačiu jai pasidarė ir gėda. Ji prisipažino, kad ji kaip ir daugelis žmonių visuomenėje, tikrai niekada nepagalvotų apie šį jaunuolį kaip apie rūpestingą ir geros širdies, tačiau tiesa yra būtent tokia.

Būtent todėl moteris nutarė pasidalinti su savo draugais nuoširdžia žinute ir nuotraukomis iš savo tėvų namų, kuriuose svečiavosi ir Romemylion. Ji panoro parodyti ir kitiems, kad kartais pačios geriausios širdies žmonės slypi ten, kur visiškai nesitikėtum.

Reklama