Skip to main content

Vaikystėje ši mergaitė buvo pašiepiama dėl savo išvaizdos, tačiau praėjus 20 metų ji priėmė save tokią, kokia yra

Indijoje gimusi Pooja Ganatra visada yra palaikoma turiste, nes jos išvaizda nė iš tolo neprimena vietinių žmonių. Raudoni plaukai, šviesi oda, mėlynos akys – šiais požymiais galėtume apibūdinti merginą iš Airijos, bet tikrai ne iš Indijos. Pooja gimė paprastoje indų šeimoje ir jau seniai yra pripratusi prie aplinkinių žvilgsnių, bei pašaipų.

Reklama

Poojos tėvai labai nustebo, kai susilaukė raudonplaukės mergaitės. Sutuoktiniai buvo šventai įsitikinę, jog jų dukra sunkiai serga ir nusprendė daugiau niekada nesusilaukti vaikų. Tėvai netgi taupė pinigus Poojos gydymui.

Sulaukus trejų metų ant mergaitės veido pasirodė pirmosios strazdanos. Tai tik dar labiau išgąsdino tėvus ir jie kreipėsi į gydytojus. Tėvai galvojo, kad strazdanos yra sunkios ligos simptomai.

Didžioji dalis indų yra labai ištikimi tradicijoms, todėl Poojai buvo pasiūlyta atlikti plastinę operaciją. Strazdanos ant veido yra labai neprastas dalykas Indijoje.

Reklama

“Užtekdavo išeiti į gatvę ir mane apsupdavo žmonės klausdami, kodėl ant mano veido tiek daug dėmių. Tuo metu labai išgyvenau dėl savo strazdanų…“ – pasakoja Pooja.

Reklama

Su sunkiais išbandymais merginai teko susidurti ne tik vaikystėje, bet ir studijų metais. Universiteto rektorius paprašė Poojos vilkėti kūną dengiančius drabužius, kad neblaškytų kitų studentų dėmesio. Visos universiteto studentės vaikščiodavo su trumpomis rankovėmis, o Poojai tekdavo prisidengti, kad kuo mažiau būtų matoma šviesi oda. Tai itin skaudino merginą, nes ji yra tikra indė.

Įvairių kurioziškų situacijų pasitaiko ir šiandien. Taksi vairuotojai labai nustemba, kai Poojai užduoda klausimą anglų kalba, o ji atsako indiškai. Tuo tarpu vietiniai pardavėjai specialiai pakelia prekių kainas, tikėdamiesi pasipelnyti iš “turistės“.

Reklama

“Visi indai labai mėgsta fotografuotis su kitaip atrodančiais žmonėmis. Man pačiai teko tai daryti ne vieną šimtą kartų. Kartą lankiausi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau kilo nemenkų keblumų oro uoste. Apsauga negalėjo patikėti, kad aš esu indė“ – nusijuokia Pooja.

Tikrai išskirtinė mergina!

Reklama