Skip to main content

Anksčiau Olsen dvynukes buvo galima pamatyti puikiuose filmuose, tačiau šiandien jos susilaukia nemažai kritikos dėl savo išvaizdos

Praėjusio šimtmečio pabaigoje visas pasaulis žavėjosi Olsenų dvynukėmis. Mergaitės atliko vaidmenis daugybėje puikių filmų, tačiau vėliau dingo iš didžiojo ekrano. Siūlome paskaityti, kaip Mary-Kate ir Ashley gyvena šiandien.

Reklama

Olsenų dvynės yra ne tik žinomos visame pasaulyje, bet ir turi savo prekinį ženklą. Sulaukusios vos šešiolikos metų merginos pateko į Forbes sudarytą turtingiausių pramogų verslo atstovų sąrašą. Sesėms priklauso ir kompanija “Dualstar“, kuri užsiima serialų, filmų ir kitų projektų gamyba.

Dvynukės buvo itin populiarios jaunimo tarpe, o “Mattel“ kompanijos pagamintos Olsen lėlės buvo parduodamos milijonais vienetų visame pasaulyje.

Po kurio laiko merginos gavo ir savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

Reklama

Šiandien Olsenų dvynukėms jau 35-eri ir jos seniai nebematomos kine. Paskutinis ryškesnis sesių vaidmuo buvo filme “Viena diena Niujorke“ 2004 metais. Visgi asmeninis moterų gyvenimas vis dar labai domina gerbėjus.

2015 metais Mary-Kate Olsen ištekėjo už prancūzų bankininko Olivier Sarkozy, tačiau šiais metais santuoka nutrūko. Kol kas tai yra vienintelė Mary-Kate santuoka.

Tuo tarpu Ashley vis dar netekėjusi. Prieš kelis metus žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad moteris kenčia nuo Laimo ligos.

Nemažai internetautų nuolat kritikuoja dvynių išvaizdą. Pasak jų, moterys atrodo kur kas vyresnės, nei 35 metų.

Vieni mano, kad dėl visko yra kaltos plastinės operacijos, o kiti spėja, jog sesių išvaizdai pakenkė sveikatos problemos.

Reklama

Olsenų dvynės tikrai nėra pirmosios Holivudo istorijoje, kurios susilaukė milžiniško populiarumo vaikystėje, tačiau vėliau jis išblėso. Šiuo metu dėmesio centre yra dvynių sesuo Elizabeth Olsen. Iki 2011 metų moteris buvo garsių sesių šešėlyje, tačiau dabar yra populiari Holivudo aktorė.

Reklama