Skip to main content

Moteris pagimdė dvynukes, tačiau netrukus pastebėjo, kad gydytojai pradėjo fotografuoti jos mažyles. Po akimirkos tapo aišku, kodėl

Sutuoktiniai Bill ir Sarah Thistlethwaite buvo be galo laimingi, kai sužinojo, jog laukiasi dvynukių.

Tačiau labai greitai visas džiaugsmas virto tikru iššūkiu. Gydytojas porai pranešė, kad dvynukės gimdoje dalinasi viena placenta ir vienu vandenmaišiu. Medicinoje tokie atvejai pasitaiko itin retai, tačiau nėštumas privalo būti kruopščiai prižiūrimas.

Reklama

Visi labai jaudinosi dėl galimo persileidimo, todėl moteriai net 57 dienas teko praleisti ligoninėje. Praktiškai visą šį laiką ji pragulėjo lovoje.

Sutuoktiniai tuo metu jau turėjo sūnų, todėl labai džiaugėsi, kad šeimą papildys dar dvi gražios mergaitės. 2014 m. gegužės 9 dieną dvynukės buvo pasiruošusios išvysti pasaulį.

Mergaitės gimė 33-ą nėštumo savaitę ir buvo visiškai sveikos. Tačiau praėjus kelioms sekundėms po gimdymo gydytoja Melissa Mancuso pradėjo verkti.

Visa medikų komanda negalėjo patikėti savo akimis, kai pamatė dvynukes susikibusias už rankų.

Labai greitai ši sesučių nuotrauka apskriejo visą pasaulį.

Reklama

“Tai buvo pats gražiausias dalykas, kokį esu mačiusi per visą savo gyvenimą. Net ir Billo akyse susikaupė ašaros. Greičiausiai palatoje nebuvo nei vieno žmogaus, kuris nesusigraudino šią gražią akimirką“ – gimdymą prisimena daugiavaikė mama.

Reklama

Šiandien šios gražios dvynukės jau kaip reikiant paaugusios.

Jillian yra neįtikėtinai drąsi, o Jenna kur kas ramesnio būdo.

Tačiau vienas dalykas per šiuos septynis metus nepasikeitė – identiškos dvynukės vis dar mėgsta vaikščioti susikibusios už rankų. Jų tarpusavio ryšys pasidarė tik dar stipresnis.

Sarah pasakoja, kad dukros visą laisvalaikį leidžia kartu ir labai nuliūsta, jeigu reikia išsiskirti.

Jillian ir Jenna tikrai gali pasigirti unikalia gimimo istorija!

Reklama