Skip to main content

Jauna mergina ilgą laiką nepabudo iš komos, todėl gydytojai pradėjo atjunginėti jos gyvybę palaikančius aparatus. Tačiau visi sustingo, kai kažkas pradėjo judėti po antklode

Sam Hemming istorija yra verta filmo scenarijaus. 22-ejų metų mergina baigė universitetą su pagyrimu, turėjo mylintį vaikiną ir netrukus ketino pradėti teisininkės karjerą.

Tačiau tada ji pateko į siaubingą avariją, o gydytojai ruošėsi atjungti gyvybę palaikančius aparatus…

Reklama

Sam Hemming buvo pavyzdinga studentė, kuri turėjo aiškų gyvenimo tikslą: tapti teisininke ir padėti sunkiose situacijose atsidūrusiems žmonėms.

Tačiau sulaukus 22-ejų metų visos merginos svajonės žlugo…

2016 m. liepą Sam su savo vaikinu Tom važiavo aplankyti šeimos, tačiau taip ir nepasiekė kelionės tikslo – pora pakliuvo į kraupią avariją. Tom nepatyrė jokių sunkių sužalojimų, tačiau Sam išskriejo pro priekinį automobilio stiklą ir atsidūrė kritinėje būklėje.

Sraigtasparnio pagalba Sam buvo pristatyta Koventrio universitetinę ligoninę, kur chirurgai pradėjo kovoti dėl jos gyvybės.

Reklama

Merginai buvo atliktos trys sunkios operacijos. Jos ranka lūžo trijose, o kaklas net keturiose vietose. Tačiau net ir tai nebuvo blogiausia…

Sam buvo sukelta dirbtinė koma, o dėl galvos traumos viena jos smegenų pusė “mirė“.

Po 19 dienų gydytojai kreipėsi į merginos mamą Carol ir pasakė, kad jos dukra jau niekada nepabus.

Reklama

Sam mamai teko priimti patį sunkiausią gyvenimo sprendimą – leisti gydytojams atjungti aparatus, kurie vis dar palaikė dukros gyvybę.

“Įprastai gydytojai atlieka tris pakartotinius bandymus, kad įsitikintų, ar pacientas gali kvėpuoti savo jėgomis. Mano dukrai nepavyko to padaryti, todėl ruošiausi atsisveikinti su ja visiems laikams“ – pasakoja Carol.

Gydytojai ruošėsi atjungti gyvybę palaikančius aparatus, tačiau tada pamatė kažką judant po antklode. Sam sujudino savo kojos nykštį. Tai buvo ženklas!

Po kurio laiko mergina pabudo iš komos, o gydytojai negalėjo patikėti savo akimis.

Reklama

“Ji tiesiogine to žodžio prasme prisikėlė iš numirusiųjų. Jeigu Sam nebūtų pajudinusi kojos piršto, šiandien jos čia nebūtų. Šis atvejis visus šokiravo. Patyrę chirurgai žiūrėjo į Sam ir negalėjo patikėti savo akimis“ – pasakoja Carol.

Avarijos metu buvo negrįžtamai pažeista viena merginos smegenų pusė, tačiau kita liko visiškai sveika.

Sulaukusi didelio gydytojų ir artimųjų palaikymo Sam išmoko vaikščioti ir kalbėti per naują.

Reklama

Merginos svajonė tapti teisininke niekur nedingo, o nelaimingas atsitikimas šį norą tik dar labiau sustiprino.

Sam dėkoja visiems padėjusiems žmonėms: nuo paramedikų iki slaugytojų, gydytojų ir reabilitacijos centro darbuotojų.

Ši mergina yra tikra kovotoja!

Reklama