Skip to main content

Moteris pabudo iš komos ir iš karto paprašė duoti popieriaus lapą su rašikliu. Visi liko šokiruoti pamatę, ką parašė moteris

2018-ais metais amerikietė Tina Hines susidūrė su didžiausiu gyvenimo išbandymu. Net 27 minutes moteris buvo mirusi, tačiau pabudusi ji ant lapo užrašė žodžius, kurie šokiravo tiek gydytojus, tiek artimuosius…

Reklama

Tina Hines visiems buvo puikiai žinoma, kaip aktyvi moteris. Ji reguliariai sportavo, sveikai maitinosi ir tiesiog džiaugėsi šeimyniniu gyvenimu. Tačiau net ir sveiką gyvenseną propaguojančią moterį ištiko širdies smūgis.

Kiek vėliau Tinos dukterėčia Maddie Johnson pasidalino neįtikėtina istorija socialiniame tinkle, kur tetą apibūdino, kaip vieną nuostabiausių ir sveikiausių žmonių visame pasaulyje.

Nelaimė Tiną užklupo žygiuojant po kalnus. Moters širdis buvo sustojusi net keturis kartus, kol pasirodė pirmieji medikai.

Tinos vyras Brian visaip bandė sugrąžinti mylimąją į gyvenimą, tačiau jos širdis vis sustodavo…

Reklama

Atvykę greitosios pagalbos medikai dar kelis kartus atgaivino moterį, kuri bendrai sudėjus buvo kliniškai mirusi net 27 minutes.

Ligoninėje Tinai buvo sukelta dirbtinė koma, o gydytojai negalėjo pasakyti, ar jai apskritai pavyks išgyventi…

Reklama

Tačiau moteris neketino taip lengvai pasiduoti. Pabudusi iš komos ji rankų gestais paprašė paduoti rašiklį ir popieriaus lapą.

Tuomet Tina parašė žodžius, kurie šokiravo visus palatoje susirinkusius žmones…

Ant popieriaus lapo moteris užrašė – “It’s real“ (liet. “tai tikra“).

Palatoje buvę artimieji pasiteiravo, ką moteris turi omenyje, o ji tik susigraudino ir parodė pirštu į dangų.

Po kelių savaičių Tina atsigavo ir buvo išleista iš ligoninės.

Reklama

Tuo tarpu dukterėčia Maddie pasidarė tatuiruotę su tetos žodžiais, parašytais būtent taip, kaip ji užrašė ant lapo.

“Tetos istorija yra pati stebuklingiausia, kokią man teko girdėti per visą gyvenimą. Ji pakeitė mano požiūrį į tikėjimą“ – istoriją užbaigia Maddie.

Reklama