Skip to main content

Moteris buvo vos spėjusi išsiskirti su vaikinu, kai pradėjo susitikinėti su kitu. Netrukus ji pradėjo lauktis, tačiau visi liko šokiruoti sužinoję, kieno yra dvynukai

Žinia, kad laukiesi dvynukų, visada yra didelė staigmena. Net jeigu tai nėra pirmasis nėštumas, kyla tie patys klausimai, kaip ir pirmą kartą besilaukiančioms. Tuo pačiu reikia perdėlioti visus gyvenimo planus ir pasirūpinti papildomais daiktais.

Niffi Sjöberg sužinojo, jog laukiasi dvynukų Wilmos ir Ludwig, tačiau tai buvo toli gražu ne vienintelė staigmena…

Reklama

“Tuo metu buvau ką tik išsiskyrusi su savo buvusiu vaikinu Jasper ir pradėjau susitikinėti su dabartiniu mylimuoju Jonatan“ – interviu pasakojo dvynukų mama.

Po kurio laiko Niffi nusifilmavo televizijos laidoje “Jaunos mamos“, o žiūrovai galėjo artimiau susipažinti su jos unikalia gyvenimo istorija…

Paaiškėjo, kad Ludwig ir Wilma turi skirtingus tėčius! Buvęs vaikinas Jasper yra mergaitės, o dabartinis mylimasis Jonatan – berniuko tėvas.

“Buvau visai neseniai išsiskyrusi su Jasper, tačiau netrukus pradėjau susitikinėti su Jonatan. Vienu metu pradėjau jaustis labai keistai, todėl nusprendžiau pasidaryti nėštumo testą. Atsakymas buvo teigiamas“ – pasakoja Niffi Sjöberg.

Reklama

Apie nėštumą moteris papasakojo tiek esamam, tiek buvusiam vaikinui.

“Vos tik pagimdžiau dvynukus, iš karto atlikome DNR testą. Jis parodė, kad Jonatan yra Ludwig, bet ne Wilmos tėtis. Vėliau tėvystės testą atliko ir Jasper. Paaiškėjo, kad jis yra dukrelės tėtis“ – pasakojo jauna mama.

Iš pradžių visiems buvo sunku tuo patikėti, tačiau vėliau viskas susidėliojo į savo vietas.

Reklama

“Pradžioje buvome labai pasimetę. Kaip čia gaunasi, kad dvyniai turi skirtingus tėvus? Tiek Jonatan, tiek Jasper džiaugėsi, kad tapo tėčiais, tačiau sunkiai galėjo patikėti šiais gydytojų žodžiais. Vėliau specialistai patikino, kad toks atvejis tikrai nėra pirmasis medicinos istorijoje. Pasirodo būna ir taip“ – šypsosi Niffi.

Ši istorija yra ganėtinai keista, tačiau galima pasidžiaugti, kad dvynukai gimė būdami visiškai sveiki ir turi mylinčius tėvus!

Reklama