Skip to main content

Mergina loterijoje laimėjo automobilį, tačiau visi liko priblokšti sužinoję, ką ji padarė su savo prizu

Geras jausmas, kai su naujais bendradarbiais užsimezga šiltas ir draugiškas ryšys. Dvi merginos, įsidarbinusios vienoje kavinėje, iš karto tapo artimos. Hayley Bridges ir Hokule’a Taniguchi per labai trumpą laiką tapo geriausiomis draugėmis, kurios viena kitą palaiko, padrąsina ir užstoja.

Reklama

Jos mėgaujasi viena kitos kompanija ir be to, kad kartu leidžia laiką darbe, jos kasdien susitinka ir būna kartu po darbų. Hayley ir Hokule’a sužinojo, kad tų metų Kalėdų proga jų darbdaviai vienam laimingajam padovanos automobilį.

Hokule’ai tai buvo puiki galimybė laimėti labai reikalingą transporto priemonę, nes merginai teko net šalčiausiais žiemos orais važiuoja į darbą dviračiu. Visi darbuotojai dalyvavo loterijoje ir tikėjosi laimėti prizą, tačiau savaime aišku, kad laimėtojas galėjo būti tik vienas. Kai restorano vadybininkas ištraukė laimėtojo vardą, abi draugės užgniaužė kvapą.

Reklama

Jų nuostabai, jis ištraukęs laimingąjį bilieto numerį perskaitė Hayley vardą. Abi draugės pradėjo šūkauti ir šokinėti iš laimės. Nors Hokule’a tikėjosi laimėti pati, tačiau ji buvo ne ką mažiau laiminga už savo geriausią draugę. Tačiau Hayley nė minutės nedvejodama padarė tai, kad privertė daugelį žmonių išspausti ašarą.

Reklama

Ji iš karto atidavė laimėjimą draugei, kuriai to automobilio reikėjo labiau. Hayley jau turi automobilį, todėl paslauga draugei jai atrodė pats teisingiausias sprendimas. Ji teigė, kad Hokule’a yra labiausiai vertas to prizo, tad naujas automobilis tą patį vakarą atiteko jos draugei.

Tai buvo tikras siurprizas Hokule’ai, kuriai daugiau nebereikės važiuoti dviračiu per šalčius ir sniegą.

Dabar į darbą atvažiuoti jai trunka vos 5 minutes, kurias ji praleidžia šiltai ir komfortabiliai savo naujame automobilyje. Ši istorija netruko išgarsėti visoje šalyje ir net pasaulyje, parodant kokia nuostabi, stipri ir nuoširdi gali būti dviejų žmonių draugystė.

Reklama