Skip to main content

77-erių moteris atsakingai ruošėsi savo vestuvėms ir norėjo pakeisti išvaizdą. Visi liko priblokšti pamatę, kaip pasikeitė garbingo amžiaus nuotaka

Kiekviena moteris net neįsivaizduoja savo didžiosios dienos, kai žengs prie altoriaus ir ištars lemtingąjį “taip” savo būsimam vyrui, be nepriekaištingos išvaizdos ir kerinčios suknelės. Tai yra tiesiog konstanta – tą dieną kiekviena nuotaka nori atrodyti nepriekaištingai ne tik sau, vyrui, bet ir visiems susirinkusiems į šventę.

Reklama

Galiausiai būna smagu atsigręžti į praeitį ir po keletos ar keliasdešimt metų pažiūrėti gražias savo vestuvių nuotraukas, kurioms tikrai reikia pasiruošti. Kai į vieną grožio saloną kreipėsi 77-erių moteris, stilistai greitai suglumo. Prieš juos stovėjo senutė su nuaugusiais ir šiurkščiais plaukais su pigmentuotos, dėmėta ir raukšlėto veido oda.

Labiausiai jos veide matėsi beviltiškumas ir liūdesys, nes ji nusprendė tapti nuotaka tokio netradicinio amžiaus, tačiau ji turėjo mažai vilčių atrodyti kerinčiai, kaip ji svajojo. Stilistams tai buvo labai didelis ir rimtas iššūkis, kurio jie negalėjo atsisakyti.

Reklama

Šiandien grožio industrija yra taip pasistūmėjusi, kad net iš pačio “bjauriausio ančiuko” specialistai sugeba sukurti karalaites ir “grakščias, kerinčias gulbes”. Tai nutiko ir šiuo atveju. Plaukų stilistai griebėsi tos betvarkės, kuri buvo ant moters galvos. Visų pirma jie atliko maitinamąsias procedūras labai išsausėjusiems ir suskilinėjusiems plaukams.

Reklama

Vėliau sekė dažymas ir plaukų tono sureguliavimas violetinės spalvos kauke. Moteris netrukus galėjo atsipalaiduoti ir vizažisto kėdėje, kai jai buvo pradėtas daryti šventinis makiažas. Makiažas brandžios išvaizdos moteriai – tai taip pat atskirų specializuotų įgūdžių reikalaujanti sritis. Laimei, ši moteris atėjo į tinkamą vietą, kur ja galėjo pasirūpinti savo darbą išmanantys stilistai.

Netrukus kirpėjai sutrumpino nuotakos per ilgus plaukus ir įvaizdį paįvairino kirpčiukais. Kai visa transformacija buvo baigta, moteris pažvelgė į veidrodį ir neteko žado. Visi pokyčiai pranoko jos lūkesčius ir visas svajones. Ši nuotaka netikėjo, kad tai įmanoma, tačiau atvaizdas veidrodyje kalbėjo pats už save.

Reklama

Moters veide atsirado plati, graži, balta šypsena, kurios nebuvo pradžioje. Kai grožio salonas patalpino šios nuotakos pokyčius internete, nuvilnijo didelės nuostabos ir susižavėjimo banga. Po video susikaupė tūkstančiai komentarų su pagyrimais tiek specialistams, tiek savo didžiajai dienai pasiruošusiai nuotakai.

Reklama

“Atrodote 30 metų jaunesnė!”, “Ar tai iš tiesų įmanoma?”, “Ji atrodo tokia laiminga, kai pažvelgė į savo atnaujintą atvaizdą veidrodyje. Tai- nuostabu!” – tokie ir daugybė kitų pozityvių žodžių buvo galima rasti po vaizdo įrašu. Iš tiesų, tokie pokyčiai parodo, kad amžius – nesvarbu.

Bet kokiame amžiuje moteris gali būti graži, tereikia drąsos žengti į saloną ir atsiduoti į profesionalų rankas. Dažnai moterys, sulaukusios pensijinio amžiaus, galvoja, kad grožis – tai ne jų dalykas, ypač senatvėje. Tebūnie ši moteris tampa jūsų įkvėpimu – pasipuoškite šventėms arba tiesiog vakarienei su vyru ar šeima mieste. Būkite gražios ir laimingos!

@fabiosa.usa

She became a bride at 77 and amazed everyone with her makeover.

♬ Scars to Your Beautiful – Billboard Top 100 Hits

Reklama