Skip to main content

Niekieno nekviesti berniukai užėjo į svetimą kiemą. Garbingo amžiaus šeimininkė apsipylė ašaromis pamačiusi, ką jie padarė

Šiuolaikiniame pasaulyje garbingo amžiaus žmonės dažnai lieka paraštėse.

Tokie paprasti dalykai, kaip durų palaikymas, pasiūlymas panešti sunkų krepšį ar užleista vieta autobuse gali turėti didelę įtaką pagyvenusiam žmogui.

Technologijų amžiuje žmonės vis dažniau kreipia dėmesį tik į save, tačiau tokios istorijios, kaip ši, leidžia ir vėl patikėti žmogiškumu…

Reklama

75-erių Gerry Suttle visą gyvenimą laikėsi įstatymų ir buvo pavyzdinga pilietė.

Tačiau prieš kelis metus ji turėjo nemalonumų su miesto valdžia. Vieną dieną moterį pasiekė laiškas, kuriame buvo pranešta, jog ji turės stoti prieš teismą.

Priežastis? Žolė jos kieme buvo aukštesnė nei leidžia įstatymai. Teksaso valstijoje žolės aukštis negali viršyti 45 centimetrų.

Gerry nieko nežinojo apie šį įstatymą ir susipainiojusi neatvyko į teismą nustatytą datą. Kadangi moteris nepasirodė, teisėja išdavė jos arešto orderį.

Netrukus apie Gerry problemas sužinojo ir keturi netoliese gyvenantys berniukai. Jiems atrodė neteisinga, kad teismas bando susidoroti su garbingo amžiaus moterimi, todėl susiruošė nupjauti žolę jos kieme.

Reklama

“Tai buvo mažiausia, ką galėjome padaryti“ – sakė vienas iš paauglių.

Nepaisant to, kad lauke svilino milžiniškas karštis, keturi berniukai stengėsi įveikti aukštą žolę. Jiems buvo svarbiausia, kad tik kaimynė neatsidurtų už grotų.

Reklama

Netrukus prisidėjo ir kai kurie vyresni kaimynai. Sulaukė pagalbos paaugliai per kelias valandas nupjovė žolę iki tinkamo aukščio.

Išėjusi į lauką Gerry negalėjo ištarti nė žodžio. Jai buvo sunku patikėti, ką berniukams kartu su kitais kaimynais pavyko nuveikti.

“Aš labai retai kada lieku be žodžių, tačiau šiandien yra vienas tų kartų“ – sakė moteris.

Gerry buvo sunku suprasti, kodėl jauni berniukai, be jokios priežasties, atėjo padėti senai moteriai.

Reklama

Patys paaugliai nesijaučia padarę kažkokį žygdarbį.

“Mes labai nenorėjome, kad kaimynė atsidurtų už grotų arba už žolės nupjovimą jai reikėtų sumokėti didelę pinigų sumą. Mes tai galime padaryti nemokamai“ – šypsojosi berniukai.

Šių berniukų tėvai gali didžiuotis, kad augina nuostabius piliečius!

Reklama