Skip to main content

Natūraliai pastoti negalinti moteris nustebo, kai netikėtai pradėjo lauktis. Tačiau ultragarsinis tyrimas ją galutinai šokiravo

Lina ir Fabio trejus metus stengėsi įgyvendinti savo svajonę tapti tėvais. Galiausiai jie pasirinko pagalbinio apvaisinimo procedūrą ir jiems gimė dukra Alba. O kai jie pradėjo planuoti antrą vaikelį ir antrą pagalbinį apvaisinimą, paaiškėjo, kad Lina jau laukiasi.  

Reklama

Britų pora, 35-erių Lina ir 37-erių Fabio, apie vaikelį svajojo ir ties tuo dirbo trejus metus. Gydytojai negalėjo paaiškinti jų nevaisingumo priežasties, nes visi tyrimai buvo geri ir jokių nukrypimų nuo normos nebuvo. Galų gale sutuoktiniai nusprendė pasinaudoti pagalbinio apvaisinimo metodą. Taip gimė jų dukra Alba.

Tačiau Lina ir Fabio nenorėjo sustoti ties vienu vaiku. Jie abu yra vienturčiai vaikai ir norėjo, kad jų dukra turėtų brolių ar seserų. Jie planavo pakartoti in vitro, naudodami vieną iš keturių embrionų, kurie buvo užšaldyti ankstesnio gydymo metu.

“Mes visada žinojome, kad norime dar vieno vaiko. Darėme prielaidą, kad dar kartą turėsime atlikti pagalbinio apvaisinimo procedūrą”.

Reklama

Tačiau į kliniką užsirašyti jie nespėjo. Moteris jautėsi keistai ir turėjo nuojautą, kad ji gali būti nėščia, dėl to nusprendė atlikti nėštumo testą. Pora nieko nesitikėjo, kadangi anksčiau jiems buvo diagnozuotas nevaisingumas, tačiau visiškai jų nuostabai paaiškėjo, kad Lina laukiasi. Dar didesnį šoką sukėlė pirmasis ultragarsas, kurio metu sutuoktiniai sužinojo, kad bus trynukų tėvai.

Reklama

“Likus keliems mėnesiams iki sužinojome, kad esu nėščia, patyriau persileidimą. Tad kai sužinojau, kad laukiuosi trynukų, daug vilčių sau nedėjau. Bet viskas buvo gerai. Buvome šokiruoti, nes abu esame vienturčiai. Trynukai gimė 2020 kovo 12 dieną, laimei, mano seneliai galėjo juos pamatyti, kol koronaviruso pandemija neuždarė mūsų visų namuose”.

Nuostabu, kai gyvenimas padovanoja žmonėms dovanas, apie kurias jie taip ilgai svajojo. Jie gavo ne vieną, o iš karto 3 vaikus, kuriuos mylės ir labiau už viską pasaulyje. Svarbiausia niekada nepasiduoti ir tikėti, kad viskas bus taip, kaip jūs norite ir svajojate. 

Reklama