Skip to main content

Besilaukianti moteris sunkiai susirgo, tad jai buvo dirbtinai sukelta komos būsena. Pabudusi ji suprato, kad nebesilaukia, o žinia apie jos slaugės polegį privertė apsiverkti

Tikriausiai nieko nėra gražiau, nei moteris, netrukus tapsianti mama. Tikriausiai nėra nieko baisiau už tai, kai netikėtai organizmas, kuriame auga kitas žmogus, sunkiai serga. 28-erių Monique Jones laukėsi jau antrą kartą, tačiau nėštumas pandemijos metu kėlė kur kas daugiau nerimo, nei praeityje.

Reklama

6-tą nėštumo mėnesį Monique pasijuto blogai. Jos pirmieji simptomai buvo drebulys, kylanti temperatūra ir kūno skausmai. Mergina be abejonės labiausiai jaudinosi dėl savo kūdikio gyvybės, todėl ji kuo skubiau nuvyko į ligoninę. Tačiau ir ten situacija nepagerėjo.

Jai iš karto buvo diagnozuotas koronavirusas, kuris labai greitai progresavo. Vos per vieną dieną Monique būklė tapo kritine, nes ją skubiai reikėjo prijungti prie kvėpavimą ir kraujo cirkuliaciją palaikančių aparatų. Medikų sprendimu, vienintėlis būdas, kaip išsaugoti mamos ir jos vaisiaus gyvybę buvo dirbtinai sukelti komos būseną ir kuo skubiau atlikti Cezario pjūvį.

Reklama

To, ką padarė gydytojai bandant išgelbėti tiek jos, tiek mažylės gyvybę, Monique jau nepamena. Atlikus Cezario pjūvio operaciją, pasaulį išvydo Mažylė Zamyrah. Vos kilogramą svėrusi mažylė buvo iškart paguldyta į neišnešiotų naujagimių intensyvios terapijos skyrių.

Reklama

Laimei, vaiko būklė buvo stabili, o po operacijos komos būsenoje buvusios mamos būklė taip pat sparčiai pradėjo gerėti. Praėjus 3-4 savaitėms po to, kai Monique buvo prijungta prie gyvybę ir kvėpavimą palaikančių aparatų, nauja mama pagaliau pabudo. Be abejonės, ji nusteboir pravirko  supratusi, kad ji jau nebesilaukia.

Tačiau medikai ją iš karto nuramino, kad jos naujagimė yra saugi, sveika ir prižiūrima pačių geriausių specialistų intensyvios terapijos skyriuje. Tada Monique pirmą kartą susipažino su sesele vardu Caitlyn Obrock. Monique papasakojo, kad visą laiką, kai ji buvo komos būsenos, ji juto, kad šalia jos buvo angelas sargas.

Reklama

Caitlyn nusišypsojo supratusi, kad Monique vis dėlto visada juto jos buvimą šalia. Medicinos sesuo per pastaruosius pandemijos metus rūpinosi šimtais pacientų, sirgusių koronavirusu, tačiau Monique atvejis buvo kitoks. Pirmą kartą pamačiusi nėščiąją tokios kritinės būklės, Caitlyn pajuto labai didelį artumą būsimai mamai.

Reklama

Jų amžius buvo beveik vienodas, todėl Caitlyn rūpinosi Monique ir jos dukra Zamyrah kaip savo sese ir savo dukterėčia. Vėliau paaiškėjo, kad Caitlyn praleido ypatingai daug laiko prižiūrint mažylę Zamyrah ir tuo pat metu ji kasdien lankė Monique ir visą laiką kalbėjo jai paskatinančius žodžius, net tuo metu, kai Monique nieko negridėjo.

Caitlyn Monique situaciją išgyveno labai asmeniškai, nes nuo pat pradžių ji meldėsi, kad tiek mama, tiek jos dukra išgyventų. Caitlyn pasiryžimas buvo toks didelis, kad ji net nusprendė iškelti šventinį kūdikio sutiktuvių vakarėlį ir apipilti Monique ir Zamyrah dovanomis, kai joms pagerės.

Tačiau niekas nesitikėjo, kad Caitlyn sugebės surinkti daugiau nei tūkstantį dolerių iš savo draugų, šeimos, pažįstamų ir bendradarbių. Surinktų lėšų dėka ji nupirko visą krūvą pačių reikalingiausių ir gražiausių daiktų mažylei ir jos mamai. Tai buvo labai netikėtas medicinos sesers gestas, už kurį Monique buvo be galo dėkinga.

Aš niekada nesijaučiau taip ypatingai, manimi dar niekas gyvenime taip nebuvo pasirūpinęs. Aš jaučiu, kad kažkam nuoširdžiai rūpiu”-  su ašaromis vėliau pasakojo Monique. Tačiau dar prieš gaunant didelę krūvą dovanų Monique juto, kad Caitlyn yra ypatingas žmogus ir ypatingas naujas draugas.

Merginos visiškai netikėtai sukūrė labai stiprią draugystę, kurios dėka Caitlyn galiausiai tapo Zamyrah krikštamote. Dabar, kai Monique su dukra yra jau namie, Caitlyn jas lanko kiekvieną savaitę. Mama ir jos dukra liks amžinai dėkingos naujajai draugei už tai, kad tamsiausiu jų gyvenimo momentu Caitlyn buvo šalia daugiau, nei reikalavo jos pareigos.

Caitlyn už draugystę su Monique niekas algos nemokėjo, tad tai puikiausias įrodymas, kad ši draugystė ir rūpestis kyla iš nuoširdumo.  

Reklama