Skip to main content

Žmona uždraudė vyrui duoti pinigų savo mamai, tačiau tokia situacija susiklostė dėl neįtikėtinai bjauraus anytos poelgio

Raminta nekenčia savo anytos Nijolės. Labai stipriai. Vien jos vardo paminėjimas įsiutina moterį.

Nijolė išsiskyrė su vyru, kai jos sūnui Linui buvo 15 metų, tačiau nepraėjus nė metams rado naują širdies draugą. Pirmasis vyras (sūnaus tėvas) buvo labai šeimyniškas žmogus. O štai Nijolė yra visiška priešingybė. Ji nemėgsta būti namuose ir atlikti įvairius namų ruošos darbus.

Reklama

Linas stebėjosi, kaip jo tėvams pavyko sugyventi tokį ilgą laiką. Naujasis mamos draugas buvo linksmas vyras, mėgstantis susibūrimus su draugais ir keliones. Kartu su mama jie keliavo po įvairias šalis, tačiau Lino niekur nesiimdavo kartu…

Studijų metais vaikinas susipažino su Raminta ir po metų susituokė. Jauna pora pasiėmė banko paskolą ir įsigijo dviejų kambarių butą. Dar po kelių metų šeimoje gimė sūnus.

Ir tada jauną šeimą užklupo nesėkmės. Raminta vis dar buvo motinystės atostogose, o Linas prarado darbą. Negana to, sutuoktiniams reikėjo mokėti dar ir banko paskolą.

Reklama

Linas kreipėsi į mamą ir paprašė paskolinti pinigų keliems mėnesiams, kol pavyks atsistoti ant kojų. Tačiau Nijolė atsisakė padėti savo sūnui. Ji jau buvo suplanavusi kelionę į Kiniją, todėl pačiai reikėjo pinigų. Ji taip pat pasmerkė sūnų, kad toks suaugęs, o dar prašo pinigų iš mamos…

Reklama

Jaunai porai šiaip ne taip pavyko pratempti tuos kelis mėnesius, kol Raminta grįžo į darbą, o Linas įsidarbino naujoje vietoje.

O štai Lino mamai pasidarė neramu. Moteris išsiskyrė su savo draugu, o jos pačios atlyginimas yra labai kuklus. Negana to, ji visą atlyginimą sugeba išleisti per pirmąją savaitę.

Ir tik dabar Nijolė prisiminė savo sūnų. Moteris kreipėsi su prašymu paskolinti pinigų. Linas žinojo, kad prašymas paskolinti yra tolygus dovanoti. Mama niekada negrąžino to, ką buvo pasiskolinusi.

Tuomet ji iškilmingai pažadėjo sūnui padovanoti kaimo sodybą. Raminta tik užsiminė, kad jeigu jau tokie planai, tai tegul perrašo sodybą ant Lino. Tačiau Nijolė pradėjo piktintis ir aiškinti, kad turi tik vieną sūnų, todėl viskas atiteks jam bet kokiu atveju. Linas patikėjo mamos žodžiais ir pradėjo investuoti pinigus į kaimo sodybą.

Reklama

Po to, kai sūnus su žmona sutvarkė sodybą, Nijolei iš karto jos prireikė. Dabar ji ten ilsisi, sodina daržoves ir kaupia įvairius nereikalingus daiktus.

Raminta pasipiktino, kad anyta privežė įvairių sendaikčių, tačiau ji atkirto, kad sodyba priklauso jai ir niekas neaiškins ką daryti.

Reklama

Raminta daugiau nebevažiuoja į sodybą, o tuo pačiu uždraudė ir Linui.

Neseniai Nijolė užsiminė, kad jos butui reikalingas remontas. Dviejų kambarių butas jau 15 metų nematė remonto, todėl normalu, kad viską reikia atnaujinti. Visgi moteris visas savo santaupas išleido kelionėms ir dabar neturi pinigų buto remontui. Ji ir vėl kreipėsi į sūnų, sakydama, kad butas vėliau atiteks anūkėliui.

Raminta uždraudė Linui duoti pinigų mamai. Ji netgi yra pasiryžusi išsiskirti su vyru, jeigu jis dar kartą duos pinigų savo mamai.

O kaip Jūs vertinate tokią situaciją?

Reklama