Skip to main content

Kadaise ši moteris svėrė beveik 300 kilogramų ir praktiškai negalėjo pajudėti. Taip ji atrodo šiandien

Kiekvienas žino, kad svorio metimas reikalauja didelių pastangų. Ir nors atsikratyti kelių papildomų kilogramų yra lengva, išlaikyti tą svorį sunku. Ypač nutukusiems žmonėms. Štai todėl Nikki Webster istorija iš tiesų įkvepia. Moteris per kelis metus numetė 200 kilogramų ir yra pasiruošusi toliau rūpintis savo svoriu.

Reklama

Kai Nikki buvo 34-eri, ji svėrė 294 kilogramus ir po truputį merdėjo. Moteris vos galėjo judėti… Laimei, priklausomybė maistui nebuvo stipresnė už norą gyventi!

“Mano svoris sekina organizmą, o pačio kūno aš tiesiog nekenčiu. Pripažįstu, kad maistas yra mano priklausomybė, o ta priklausomybė po truputį mane žudo“ – prieš svorio metimo pradžią pasakojo Nikki. Tik pakviesta sudalyvauti laidoje “Mano gyvenimas su antsvoriu“, ji nusprendė pakeisti savo gyvenimą.

Supratusi, koks pavojingas yra jos viršsvoris, moteris sutiko persikelti iš Arizonos į Teksasą. Ten ji galėjo būti arčiau savo gydytojo Dr. Nowzaradan.

Reklama

Jis specializuojasi su žmonėmis, kurie turi milžinišką viršsvorį ir padeda jiems jo atsikratyti. Iš pradžių Nikki manė, kad užteks tik atlikti skrandžio mažinimo operaciją. Tačiau gydytojai pasakė, kad iš pradžių reikia numesti bent 25 kilogramus, kad būtų galima atlikti tą operaciją.

Nedvejodama moteris pradėjo savo lieknėjimo kovą ir jai pavyko! Nepraėjus nei trims mėnesiams, jai buto atlikta operacija.

Reklama

Nepaisant teigiamų rezultatų, Nikki labai bijojo, kad priklausomybė maistui ir toliau ją kankins. Be to, ji bijojo rizikingos operacijos, nes būtent po tokios procedūros mirė jos geras draugas. “Anksčiau mirė mano geras draugas Michael, kuriam taip pat buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija. Pasvėrusi visus už ir prieš, nusprendžiau vis tiek darytis operaciją“.

Laimei, viskas pavyko puikiai ir Nikki per 12 mėnesių atsikratė 90 kilogramų. Prieš ir po nuotraukos kalba pačios už save… Šiandien ši moteris yra visai kitas žmogus! Tačiau norint kartą ir visiems laikams atsikratyti priklausomybės nuo maisto, ji turėjo pasistengti dar labiau. Moteris kreipėsi į gydytoją, norėdama išsiaiškinti nesveiko valgymo priežastis.

Visos svorio metimo kelionės metu Nikki turėjo tam tikrų nesėkmių, tačiau tai tikrai normalu, kai žmonės bando numesti svorio ar pakeisti savo mitybą.

Reklama

Po kurio laiko moteris numetė dar daugiau svorio ir atsirado perteklinė oda. Ji norėjo atlikti plastinę operaciją, bet tam reikėjo numesti dar daugiau svorio. Kai Nikki numetė 160 kilogramų, gydytojas galiausiai patvirtino operaciją. Plastiko chirurgai pašalino apie 25 kilogramus perteklinės odos.

Reklama

Iki šiol Nikki pavyko atsikratyti 200 kilogramų, o ji ir toliau stengiasi išlaikyti svorį ir tinkamus mitybos įpročius. Ji labai džiaugiasi, kad tapo laiminga ir sveika moterimi. Kartu su nauja išvaizda, moteris rado ir gyvenimo meilę Marcusą, bei prieš kurį laiką ištekėjo.

Niekada nėra lengva numesti svorį ir pakeisti žalingus gyvenimo įpročius, tačiau tai labai naudinga sveikatai. Nikki pavyzdys įrodė, kad tikrai galima pakeisti savo gyvenimą!

Reklama