Skip to main content

Jauna mergina atsidūrė ant mirties slenksčio, kai jos svoris nukrito iki 26 kilogramų. Taip ji atrodo po 7 metų

Anna Egrchukova nesijautė pakankamai graži, todėl nusprendė atsikratyti papildomų kilogramų. Iš pradžių merginai sekėsi puikiai, tačiau vėliau viskas vos nesibaigė tragedija.

Devyniolikmetė 1,68 metro ūgio mergina svėrė vos 26 kilogramus, o kai kurie gydytojai netgi atsisakė suteikti pagalbą…

Reklama

2014 metais Anna pasirodė televizijos laidoje “Tegul kalba“, kuri sukrėtė visą Rusiją. Tuomet mergina su savo mama prašė padėti įveikti šią sunkią ligą.

Laidoje Anna papasakojo, kad taip buvo ne visada. Mokykloje ji turėjo standartinę figūrą, tačiau niekada nesulaukė pernelyg didelio dėmesio iš vaikinų.

Anna per daug nesijaudino dėl savo svorio, kol vieną dieną nesusilaukė įžeidžiančio komentaro iš klasioko.

Būtent tada mergina nusprendė visomis įmanomomis priemonėmis atsikratyti svorio. Anna net neįsivaizdavo, kokią kainą teks sumokėti už norą sulieknėti ir susirasti vaikiną.

Reklama

Ji pradėjo atidžiai sekti savo mitybą ir per pirmą mėnesį atsikratė dešimt kilogramų. Annos pasitikėjimas kaip reikiant pakilo, kai vaikinai pradėjo ją kalbinti gatvėje ir kviesti į pasimatymus. Mergina be galo džiaugėsi, tačiau tai netruko ilgai…

Anna pastebėjo, kad svoris pradėjo nebekristi, nepaisant to, jog ji ir toliau sveikai maitinosi. Mergina pradėjo jaudintis, kad nepageidaujami kilogramai ir vėl sugrįš, todėl dar labiau sumažino savo maisto porcijas.

Reklama

Annos mama laidoje pasakojo, kad dukra nustojo valgyti namuose, sakydama, jog ji jau pavalgė mokykloje arba kokioje nors užkandinėje. Praėjus metams Anna svėrė 38, o dar po pusmečio vos 26 kilogramus…

Laidos žiūrovai netikėjo, kad merginai pavyks įveikti anoreksiją ir visiškai pasveikti.

Sunku patikėti, bet Annai neprireikė nei specialaus mitybos plano, nei psichologų pagalbos.

Mergina savarankiškai įveikė šią baisią ligą. Po televizijos laidos ji suprato, kad taip tęstis daugiau nebegali.

Per ateinančius metus Annai pavyko priaugti 22 kilogramus.

Reklama

Po metų mergina ir vėl pasirodė televizijos laidoje. Daugelis sunkiai galėjo patikėti savo akimis, kai pamatė jauną, kupiną sveikatos ir energijos merginą. Anna nuoširdžiai visiems padėkojo, kurie padėjo jai sugrįžti į normalų gyvenimą.

Vėliau ji pabaigė universitetą, ištekėjo už mylimo vyro ir dabar svajoja apie šeimos pagausėjimą.

Reklama

Gydytojai teigia, kad dauguma anoreksija sergančių žmonių nesugeba pripažinti savo problemos, todėl jiems patiems ir nepavyksta ištrūkti iš sios siaubingos ligos gniaužtų.

Annos atvejis yra išskirtinis.

“Niekada neklausyk, ką apie tave blogo kalba kiti žmonės. Mylėk save tokį, koks esi. O jeigu nori atsikratyti papildomų kilogramų – sportuok. Bet nebadauk!“ – pasakoja mergina.

Reklama