Skip to main content

Maža mergaitė atsidūrė ant mirties slenksčio, tačiau jos dvylikametė sesuo padarė tai, kas visą ligoninės personalą paliko be žado

Ryšys tarp brolių ir seserų yra ir keistas, ir nuostabus tuo pačiu metu. Nesvarbu, kiek ginčijatės, pavydite ar kovojate, ištikus nelaimei visada norisi būti kartu. Poppy Smith ir jos sesers Macey istorija yra puikus pavyzdys, kad tikra seserų meilė gali paneigti net nusistovėjus medicinos taisykles.

Reklama

Praėjus kelioms dienoms po antrojo gimtadienio Poppy sveikata ėmė sparčiai blogėti. Mergaitės mama Amy nuėjo jos pažadinti ir iš karto suprato, kad kažkas ne taip.

“Mes jautėme širdies plakimą, tačiau ji į nieką nereagavo. Atrodė, kad jai trūksta oro“ – pasakoja mergaitės tėtis Stephen.

Išsigandę tėvai pristatė Poppy į ligoninę, kur ji buvo perkelta į intensyvios terapijos skyrių. Ten mergaitės sveikata pagerėjo ir ji galėjo kvėpuoti be deguonies aparato. Tačiau situacija po kurio laiko ir vėl pablogėjo…

“Rentgeno nuotrauka parodė, kad jos plaučiai yra pilni skysčių. Netrukus prasidėjo ir traukuliai“ – pasakoja Stephen.

Reklama

Dar vienas tyrimas parodė, kad mergaitei pasireiškė smegenų hipoksija. Negana to, kad Poppy visiškai negalėjo pajudėti, jos gyvybei iškilo rimtas pavojus.

Jos dvylikametė sesuo Macey buvo be galo nusiminusi, tačiau neketino visko taip lengvai palikti.

Reklama

“Macey papūtė į sesės pilvą, o Poppy staiga pradėjo juoktis. Mes negalėjome patikėti savo akimis. Nuo to stebuklingo momento dukros sveikata ėmė sparčiai gerėti. Tik dar kartą įsitikinome, jog ji yra tikra kovotoja“ – sako tėtis.

Mažoji Poppy šį pasaulį išvydo 29-tą nėštumo savaitę ir tris mėnesius turėjo praleisti intensyvios terapijos skyriuje. Parsivežę dukrą namo tėvai pastebėjo, kad ji labai sunkiai valgo. Vėliau gydytojai nustatė, kad mergaitė turi Moebius sindromą, dėl kurio veido raumenys nefunkcionuoja tinkamai.

Reklama

Tėvams buvo pasakyta, kad Poppy greičiausiai negalės vaikščioti, o jos kūno raida nebus normali… Tačiau ši drąsi mergaitė įrodė, kad gydytojai stipriai klydo!

“Sulaukusi 15-os mėnesių ji pradėjo vaikščioti, kas yra pakankamai geras rezultatas neišnešiotam kūdikiui. Buvo nuostabu stebėti, kaip ji daro visus šiuos dalykus“ – pasakoja Stephen.

Reklama

“Nors dukra nuolat stebina gydytojus, paskutinis atvejis juos tiesiog pribloškė“.

Poppy visada buvo kovotoja, tačiau šį kartą nuopelnai turi būti skirti ir jos sesei Macey, kuri su paprastu papūtimu į pilvą sukūrė tikrą stebuklą.

Kol kas Poppy judesiai vis dar yra nestabilūs, tačiau tėvai ir gydytojai įsitikinę, kad ateityje viskas bus gerai! To ir palinkėsime šiai gražiai mergaitei…

Reklama