Skip to main content

Jauna auklė prižiūrėjo mažą mergaitę, tačiau po kurio laiko ji pasidalino trimetės nuotraukomis iš vonios, kurios akimirksniu apskriejo visą pasaulį

Maži vaikai būna ypatingai laimingi, kai prie jų žaidimų prisijungia ir suaugę žmonės. Tai puikiai žino ir trimetės mergaitės auklė Keegan Carnahan.

Penkiolikmetė paauglė prižiūri mažąją Alidy tik tada, kai jos tėvai turi neatidėliotinų darbų.

Reklama

Nepaisant to, kad Keegan ir pati dar yra jauno amžiaus, ji puikiai supranta ko reikia mažiems vaikams. Auklės pasidalintos nuotraukos apskriejo socialinius tinklus ir dabar ji yra vadinama pačia nuostabiausia aukle pasaulyje.

Trimetei Alidy Haslam be galo patinka rožiniai Keegan plaukai, nes su jais mergina atrodo kaip tikra undinėlė. Įkvėpta to, Keegan nusprendė nustebinti savo mažąją draugę.

“Undinės kostiumą nusipirkau dar prieš kelis metus, tačiau visą šį laiką jis pragulėjo spintoje. Pagalvojau, kad būtų labai smagu pamatyti Alidy reakciją, jei vienai dienai tapčiau undinėle“ – pasakoja mergina.

Reklama

Auklė žinojo, kad Alidy tą dieną vilkės undinėlės kostiumą, todėl pasipuošė taip pat. Mažos mergaitės reakcija buvo tiesiog neįkainojama!

Dvi undinėlės mėgavosi laiku kartu, o Alidy tiesiog švytėjo iš laimės.

Reklama

Po kurio laiko Keegan pasidalino šiomis nuotraukomis “Twitter“ socialiniame tinkle, tačiau mergina tikrai nesitikėjo, kad jos apskries visą pasaulį. Gražų merginos poelgį gyrė ne tik Alidy mama, bet ir tūkstančiai internautų. Dabar Keegan vadinama pačia nuostabiausia aukle pasaulyje.

Galbūt tai tik paprastas gestas, tačiau jis visą gyvenimą išliks Alidy atmintyje!

Reklama