Skip to main content

Gydytojai rekomendavo moteriai nebandyti susilaukti vaikų dėl jos retos genetinės ligos. Ji nepaklausė ir vėliau pasidalino naujagimio nuotraukomis

Visi tėveliai gali patvirtinti faktą, kad vaiko auginimas yra nelengva užduotis, kuri reikalauja pasiaukojimo ir daugybės bemiegių naktų.

Tačiau kai kurie tėvai susiduria su dar didesniais iššūkiais, nei mes galime įsivaizduoti…

Viena tokių mamų yra ir Sheree Psaila.

Reklama

“Būna akimirkų, kai sūnus verkia, o aš net negaliu jo paimti į rankas“ – pasakoja moteris. “Turiu laukti, kol kas nors padarys tai už mane“.

Sheree Psaila turi retą genetiną ligą, dėl kurios jos rankose ir kojose nėra išsivystęs įprastas raumeninis audinys.

Moteriai buvo diagnozuota įgimta dauginė artrogripozė, kuri lėmė negalią visam likusiam gyvenimui.

Iš pradžių gydytojai nedrįso spėti, ar Sheree pavyks išgyventi bent vienerius metus.

Vėliau sekė pačios įvairiausios operacijos, tačiau net ir po jų gydytojai teigė, kad Sheree liks amžinai įkalinta neįgaliojo vežimėlyje.

Visgi ji neketino pasiduoti…

Reklama

Studijų laikais Sheree susipažino su savo būsimu vyru Chris. Jis taip pat gimė su reta liga, dėl kurios dabar turi problemų su apatine stuburo dalimi.

Sheree ir Chris susituokė 2015 metais ir iš karto pradėjo galvoti apie šeimos pagausėjimą.

Deja, bet pirmojo nėštumo metu moteris patyrė persileidimą. Tai buvo itin didelis smūgis porai, tačiau vėliau jie pabandė pastoti dar kartą.

Reklama

“Gydytojai vieningai sakė, kad niekada negalėsiu susilaukti vaikų. Tačiau taip ir nepasakė konkrečios priežasties“ – sako Sheree.

Moters ūgis siekia vos 122 centimetrus, todėl gydytojai manė, kad prireiks tikro stebuklo, jog Sheree išnešiotų ir pagimdytų kūdikį.

Tačiau atkakli moteris dar kartą paneigė niūriausias gydytojų prognozes…

Sheree pagimdė 2,5 kilogramo sveriantį berniuką Hayden. Be to, jis neturi jokios negalios ar paveldimų ligų, dėl kurių labiausiai jaudinosi tėvai ir gydytojai.

Sheree ir Chris pripažįsta, kad kiekvieną dieną susiduria su daugybę iššūkių, tačiau didelė meilė leidžia juos visus įveikti!

Reklama

Dėl neišsivysčiusio raumeninio audinio moteriai sunku pakelti savo sūnų.

Laimei, jai padeda valstybės skirta socialinė darbuotoja, kuri lanko šeimą penkis kartus per savaitę. Daug darbų atlieka ir berniuko tėtis.

Nepaisant visų sunkumų, moteris džiaugiasi galėdama būti mama!

Reklama