Skip to main content

Vyras iš prieglaudos paėmė šunį, kuris visiems kėlė problemas. Tuo metu vyras dar nežinojo, kaip jam tai atsilieps ateityje

Daugybė žmonių, jausdami vienatvę, kompanijos dažnai ieško įsigydami naminį gyvūną. Visi žinome pasakymą, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Kadangi šiandien gyvūnų prieglaudos yra perpildytos niekam nereikalingais tapusiais keturkojais, visi yra skatinami priglausti likimo nuskriaustą keturkojį ir tuo pat metu padaryti gerą darbą ir sau, ir gyvūnui. Tačiau egzistuoja nuomonė, kad gyvūnų prieglaudose šunys gali būti nenuspėjami vien jau dėl to, kad patyrė atstūmimo traumą arba gyveno labai blogose sąlygose, kol atsidūrė specialistų globoje.

Reklama

Panašiai buvo ir su vokiečių avigane Sadie, kuri išgyveno didelę traumą, kai šeimininkai jos atsisakė. Dėl patirto didelio streso keturkojė buvo sudėtingo, nenuspėjamo charakterio, sunkiai suvaldoma ir akivaizdžiai nemėgo vyriškos lyties darbuotojų. Šuo automatiškai gavo “problematiško gyvūno” etiketę. Dėl šių priežasčių ji keliavo iš prieglaudos į prieglaudą nerasdama sau vietos ir niekaip nerasdama sau naujų šeimininkų. Tačiau net ir jai turėjo išaušti laimės valanda.

Į prieglaudą atvyko vyras vardu Brian Myers. 59-erių vienišas vyras tą dieną ieškojo sau naujo keturkojo draugo. Nepaisant ne vieną kartą pakartotų perspėjimų, kad Sadie nemėgsta vyrų, Brian sugebėjo jau prieglaudoje prisijaukinti ir paglostyti būtent ją. Visi susižavėjo ir tuo, kad Sadie pati prisileido Brian. Vyras norėjo duoti Sadie šansą, nes tai, kad ji neparodė jam agresijos dar prieglaudoje, buvo geras ženklas.

Reklama

“Ji yra gražus gyvūnas, kurios problemas ir traumas aš, manau ,sugebėsiu išspręsti.”- galvojo Brian. Ir iš tikrųjų, šiai keturkojei tereikėjo besąlygiškos meilės, nes netrukus jos charakteris ir būdas tiesiog pražydo. Ji tapo žaismingu, laimingu keturkoju draugu. Ji labai greitai prisirišo prie vyro ir visada buvo šalia. Ji buvo šalia ir lemtingą naktį, kai Brian pasijuto negerai.

Vyras pakilo nuo lovos ir pajuto labai stiprų dūrį krūtinėje. Jį ištiko insultas. Atsistojęs nuo lovos Brian akimirksniu susmuko ant žemės ir negalėjo pajudėti. Blogiausia buvo tai, kad jo telefonas gulėjo toli nuo jo, tačiau jis neturėjo jėgų net pajudėti iš vietos. Štai tada į pagalbą atbėgo jo augintinė, į kurią vyras įsikibo.

Reklama

Sadie sugebėjo iš visų jėgų nuvilkti Brian iki komodos, ant kurios gulėjo vyro mobilus. Jis laiku išsikvietė greitąją, kuri operatyviai nuvežė vyrą į ligoninę. Jis negalėjo patikėti tuo, ką jo šuo sugebėjo padaryti tą naktį. Jo žiniomis, Sadie neturėjo absoliučiai jokio dresavimo apie tai, kaip elgtis tokiose situacijose.

Vienintelis gyvūnų specialistų paaiškinimas buvo gyvūno prisirišimas prie mylinčio šeimininko ir suvokimas, kad kažkas negerai. Brian būklė ligoninėje buvo stabilizuota ir jo gyvybei pavojus nebegrėsė. Po mėnesio reabilitacijos klinikose vyras buvo išleidžiamas namo, o pirmoji jį pasitikusi buvo būtent Sadie.

Reklama

Visi aplink apsipylė ašaromis matydami, kaip keturkojė džiaugiasi matydama savo mylimą šeimininką. Jai užteko vos 3 mėnesių gyvenimo pas Brian tam, kad suprasti – tai jos amžini namai ir tai yra tikrai žmogus, kuris ją myli. Net prieš įvykstant nelaimei Brian džiaugėsi nauja augintine, tačiau dabar jis turi nepaprastai stiprų ir kitokį ryšį su ja.

Vyras bus amžinai dėkingas ir ištikimas savo keturkojei, kuri išgelbėjo jam gyvybę.

Žinių reportažas, kuriame įamžinta jautri Sadie ir Brian susitikimo akimirka:

Reklama