Skip to main content

Žmona nusprendė patikrinti vyro jausmus laišku apie tai, kad jį palieka. Tokios šio išbandymo pabaigos ji nė nesitikėjo

Santykiai, meilė, santuoka yra gražūs ir gyvenimui pilnatvės suteikiantys dalykai. Tačiau kartais poros susiduria ir su sunkumais, kurie neretai patikrina, kiek tvirta yra dviejų žmonių sąjunga. Šios istorijos herojai susidūrė su santykių krize, tad moteris griebėsi šiaudo ir nusprendė patikrinti savo vyro jausmus.

Reklama

Moteris jau kurį laiką jautė, kad jausmai atšalo ir ji bei vyras nutolo vienas nuo kito. Jos mintyse sukosi blogiausias scenarijus- vyras jos nebemyli ir turi kitą. Taip, jo nuotaikos kartais būdavo blogos, o ir kalbėtis apie jausmus jis labai vengdavo. Moteris sugalvojo, kaip patikrinti savo vyrą ir jo jausmus jai.

Jos planą sudarė raštelis, kurį ji paliktų šalia lovos. Tame raštelyje ji parašė, kad pavargo nuo tokių santykių ir palieka jį visam laikui. Ji suvokė, kad labai rizikuoja ir elgiasi šiek tiek kvailai, tačiau niekas kitas jai neatėjo į galvą. Kita vertus, ji tikrai buvo susirūpinusi dėl santykių ir norėjo sužinoti, kas vyksta, kad ir tokio “pokšto” būdu.

Reklama

Ji paliko raštelį šalia lovos, o pati palindo po lova ir laukė ateinančio į miegamąjį vyro. Ji tikėjosi, kad vyras labai susikrims ir gal net apsiverks. Kai pagaliau jos vyras atėjo į kambarį, jis pamatė laiškelį ir, atsisėdęs ant lovos krašto, jį perskaitė. Keletą sekundžių kambaryje tvyrojo tyla, tačiau tada moteris išgirdo vyrą kažką rašant užrašinėje.

Reklama

Tada vyras pakilo nuo lovos, buvo energingas, pradėjo švilpauti ir net šokti. Tokios reakcijos moteris nesitikėjo, tačiau ir toliau tyliai slėpėsi po lova ir stebėjo. Tada įvyko baisiausia – vyras paėmė savo telefoną, surinko kažkieno telefono numerį ir pasisveikino su kažkuo žodžiais “Labas, brangioji”.

Vyras toliau tęsė : “Aš persirengsiu ir greitai atvažiuosiu pas tave. Mano žmona pagaliau suprato, kad aš ją apgaudinėju ir mane paliko. Pagaliau aš laisvas! Visada gailėjausi, kad ją vedžiau. Tu esi ta moteris, su kuria noriu būti ir visada galvojau, kodėl nesutikau tavęs anksčiau. Žodžiu, pasimatysime greitai! Myliu, ate.”

Reklama

Vyras užbaigė pokalbį ir išėjo iš kambario. Moters gerklėja strigo didelis gumulas. Ji jautėsi sugniuždyta ir sutrypta. Kai išgirdo vyro automobilį išvažiuojant iš garažo, ji išlipo iš po lovos ir pažiūrėjo, ką vyras rašė užrašinėje. Per ašaras ji vos sugebėjo matyti, tačiau susiėmė ir perskaitė :

“Turėtum išmokti geriau slėptis. Matau tavo kojas, kyšančias iš po lovos, kvailele. Važiuoju nupirkti pieno. Myliu “

Reklama

Reklama