Skip to main content

60-metė moteris tapo surogatine mama ir pagimdė savo sūnui ir jo vyrui kūdikį

60-metė Cecile Eledge iš Nebraskos, JAV, nepaprastai norėjo anūkų. Jos sūnus Matthew yra homoseksualus ir su savo partneriu Elliot natūraliai vaikų negali turėti. Homoseksualios poros dažnai bando susilaukti vaikų surogatinių mamų pagalba, tačiau ši procedūra yra nepaprastai brangi. Kadangi vienas iš jų dirba mokytoju, o kitas plaukų stilistu, be abejonės jų finansinė situacija niekada neleistų įpirkti šios brangios procedūros. 

Reklama
Vyrai buvo skeptiški dėl šio pasirinkimo iki tol, kol jiems į pagalbą nepasisiūlė visa šeima. Tokiu būdu ženkliai sumažėjo išlaidos, o atlikus tyrimus ir sužinojus, kad toks kelias gali būti sėkmingas, pora ryžosi žengti šį žingsnį.

Nors savo amžiuje Cecile organizmas jau nebegamina kiaušialąsčių, tačiau nėra nieko, kas trukdytų jai sėkmingai išnešioti kūdikį. Tad Matthew sesė paaukojo savo kiaušialąstę, ji buvo dirbtinai laboratorijoje apvaisinta Matthew sėkla ir įsodinta į Cecile gimdą. Be abejonės, moteris prieš tai išlaikė visus reikalingus testus ir perėjo sudėtingą hormonų terapiją. Netrukus moteris sėkmingai tapo nėščia ir po sveikų 9 mėnesių ji pagimdė sveiką ir gražią dukrytę savo sūnui. 

Reklama
Reklama

Reklama