Skip to main content

Benamis atėjo į greito maisto restoraną ir paklausė, ką jis galėtų nusipirkti už 50 centų. Jauno darbuotojo atsakymas pravirkdė benamį vyrą

Dažnai girdime žmones sakant posakį “sotus alkano neužjaučia”. Tačiau kartais mes nepastebime tyliai gerus darbus darančių žmonių. Jie taip elgiasi ne dėl pripažinimo, o tiesiog dėl nuoširdaus ir šildančio jausmo viduje.

Ši istorija apie vaikiną, vardu Matthew Resendez, dirbantį greito maisto restorane “Burger King” Teksase.

Reklama

Vieną vakarą į kavinę atėjo benamis, kuris priėjęs prie Matthew kasos drebančiu balsu paklausė, ką jis galėtų nusipirkti pavalgyti už 50 centų. Vietoje to, kad benamiui vaikinas pasakytų keliauti savais keliais ir netrukdytų aptarnauti mokių klientų, jis pasakė kai ką jaudinančio.

Matthew žinojo, kad vyras galėjo paprašyti nemokamo maisto, tačiau jį sujaudino tai, kad vyras sąžiningai norėjo išleisti visus pinigus, kuriuos jis turėjo delne.

“Ką jūs norėtumėte užsisakyti, jeigu turėtumėt tam užtektinai pinigų?” – paklausė Matthew. Benamis susijaudino ir pasakė, kad jam tiks bet kas, kas numalšins alkį.

Reklama

Netrukus jaunuolis užsakė nemažai įvairaus maisto, išsitraukė savo banko kortelę, sumokėjo už benamį, įteikė jam čekį ir paprašė jo atsisėsti bei atsipalaiduoti. Vyro akyse pasirodė ašaros, nes vaikinas pasielgė taip beveik tuščiame restorane, kur niekas jo gero darbo nepastebėtų.

Reklama

Tačiau visą situaciją užteko pamatyti vienai moteriai, kurią giliai sujaudino toks jaunuolio elgesys. Moteris nusprendė apie šį gražų ir gerą darbą papasakoti Matthew darbdaviams bei iš savo kišenės panoro duoti net 100 dolerių arbatpinigių. Tą vakarą Matthew grįžo namo su kur kas daugiau, nei pinigais kišenėje.

Jis papasakojo viską, kas nutiko savo mamai, o ši savo ruožtu panoro tuo pasidalinti ir su savo draugais Facebook tinkle. Moteris buvo kupina pasididžiavimo sūnumi, kuris įrodė, kad jo tėvai įskiepijo jam teisingas vertybes. Tą patį pagalvojo ir šimtai tūkstančių žmonių, kurie pasidalino Matthew nuotrauka ir istorija.

Reklama

Šis vaikinas įrodė, kad būti dosniems ir daryti gerus darbus yra tikrai nesunku. Tai taip pat labai “apsimoka”, nes gerumas visada grįžta gyvenime su kaupu. Laimei, jam šis gyvenimo dėsnis pasitvirtino dar tą patį vakarą, o visa ši istorija parodė, kad nesavanaudiškų ir geros širdies jaunuolių dar tikrai yra.

Reklama