Skip to main content

Mergina buvo sulaukusi vos dvylikos metų, kai neteko visų plaukų. Tačiau net ir per savo vestuves ji nedėvėjo peruko dėl itin svarbios priežasties

Vestuvių diena yra viena iš tų progų, kai norime atrodyti tobulai. Ir kaip dažniausiai nutinka, terminas „idealus“ griežtai apibrėžiamas jau daugelį metų mūsų visuomenėje galiojančiomis normomis. Šios taisyklės galioja ir nuotakoms, kurios savo vestuvių dieną turi atrodyti kaip tikros princesės.

Reklama

Tobula šukuosena, gražus makiažas ir fenomenali suknelė – tai pagrindas, be kurio daugelis neįsivaizduoja tobulų vestuvių ar didesnės šventės. O kai kas nors bando kažką daryti savaip, turi būti pasiruošęs galimai kritikos bangai, nes originalumas ne visada įvertinamas.

Ir tai yra didelė klaida, nes savo vestuvių dieną turėtume jaustis 100 procentų savimi. Jei Jums nepatinka garbanos, atsisakykite jų. Norite į vestuves eiti su trumpa suknele ar sportbačiais? Darykyte tai. Juk tai jūsų diena. Modeliui ir influencerei Kylie Bamberger praeityje labai rūpėjo, ką kiti galvoja, todėl jai taip pat rūpėjo, kaip žmonės suvokia jos išvaizdą.

Reklama

Kylie gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kai jai tebuvo 12 metų. Los Andžele gyvenančiai merginai staiga pradėjo slinkti plaukai. Paauglei tai buvo tikras šokas ir drama. Kylie buvo diagnozuota reta odos liga – visiška alopecija. Ši liga yra susijusi su plaukų slinkimu visame kūne.

Reklama

Iš pradžių Kylie nešiojo perukus ir skrybėles, tačiau tai jai sukeldavo daugybę sunkumų. Kylie atsibodo ir ji nusprendė nebeslėpti savo galvos.

“Kai mano plaukai pradėjo slinkti, buvau taip susikaupusi ties tuo, kad nebemačiau gražių dalykų, kurie vyksta aplinkui. Tik vėliau pradėjau mylėti save tokią, kokia esu”- sakė mergina.

Nuo 2005 metų, kai Kylie visiškai nusiskuto galvą, jai nerūpi tendencijos, stereotipai ir kitų žmonių nuomonė. Jis neapsimeta niekuo ir džiaugiasi gyvenimu. Tai ji patvirtino ir savo vestuvių dieną, kai nusprendė nedėvėti peruko.

“Džiaugiuosi, kad išsiskiriu ir esu kitokia. Dėl plaukų slinkimo neatrodote sergantys ar negražūs. Aš nesergu. Aš tiesiog esu stipresnė būdama savimi”– priduria moteris.

Reklama

Kylie ištekėjo už savo gyvenimo meilės 2016 m. spalį ir kaip matote nuotraukose, tai buvo ypatinga ir nepamirštama diena, o nuotaka atrodė nuostabiai. Kylie istorija rodo, kad niekada negalima pasiduoti. Taip pat neverta jaudintis dėl stereotipų ir tendencijų. Tai, kad esame išskirtiniai, nereiškia, kad esame prastesni. Ir mes visada turėtume tai atsiminti.

Reklama