Skip to main content

Mokytoja pamatė savo auklėtinį važiuojant dviračiu judriame greitkelyje. Ji dar nežinojo, kaip skubiai jam reikėjo suaugusiojo pagalbos

Pradinių klasių mokytoja Keller Sutherland visada žinojo, kad jos pareiga padėti savo auklėtiniams nesibaigia net ir už mokyklos ribų. Didelio atsakomybės jausmo mokytojai neįmanoma atsikratyti net tada, kai laisvą dieną tiesiog gyveni savo gyvenimą ir tvarkai savo reikalus.

Reklama

Moteris važiavo judriu greitkeliu ir pastebėjo berniuką, greitai važiuojantį dviračiu pavojingo greitkelio šalikelėje. Ji buvo priešingoje pusėje, tačiau pedagogiškas instinktas ją privertė apsisukti, privažiuoti prie berniuko ir įsitikinti, ar viskas yra gerai. Ji labai nustebo pamačiusi savo buvusį auklėtinį, 7-metį Cameron, kuris buvo uždusęs ir akivaizdžiai susijaudinęs.

 

Jis buvo labai pasimetęs, todėl iš pradžių jis sunkiai galėjo paaiškinti, kodėl jis atsidūrė be priežiūros pavojingoje vietoje. Per porą minučių Keller sužinojo, kad berniuko tėvas prarado sąmonę dėl priepuolio, kurį iššaukė jo diabetas. Berniukas nesugebėjo iš jo telefono paskambinti greitajai, nes telefonas buvo užrakintas.

Reklama

Jis bandė prisibelsti kaimynams, tačiau nieko nebuvo namie. Jis nusprendė minti dviračiu iki močiutės, kuri pagelbėtų jam pakviesti pagalbą. Laimei, jo mokytoja sugebėjo iš karto iškviesti pagalbą ir parvežti berniuką saugiai namo. Vėliau greitosios darbuotojai ir pareigūnai padėkojo berniukui už drąsą siekiant pagelbėti tėčiui.

Reklama

Tačiau visa situacija priminė mokytojams, kaip svarbu yra išmokyti vaikus tinkamai pasinaudoti suaugusiųjų telefonais nelaimės atveju. Pagalbos skambutis pasiekiamas yra net iš užrakinto telefono, tačiau berniukui kadaise buvo parodyta kaip tai daryti ant kitokios mobilios priemonės, todėl jis nesugebėjo suprasti pats, kaip elgtis stresinėje situacijoje.

Berniukas buvo apdovanotas už savo drąsą ir atkaklumą norint padėti savo tėčiui, o jo mokytojai buvo padėkota už pareigos jausmą net už klasės ribų. Nors ši situacija baigėsi laimingai, ji daugeliu atvejų galėjo pasibaigti liūdnai. Tai buvo gera pamoka švietimo įstaigoms, kurios nuo to laiko pradėjo platesnį švietimą vaikams, kaip elgtis nelaimės atvejais.

Reklama

Reklama