Skip to main content

Šie du broliai iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiria iš minios, tačiau užaugo jie ne kaip broliai, o sesės

Angel Griffin ir Fabian Griffin yra identiški dvyniai. Kaip ir dauguma dvynių, jie turi nepaprastai stiprų ryšį ir daro viską kartu. Abu vyrai siekia karjeros repo muzikoje ir abu dirba sunkvėžimių vairuotojais. Jie kartu sportuoja bei vaikšto į pasimatymus su merginomis.

Reklama

Tačiau savo vaikystę jie praleido visai kitaip atrodydami, nes gimė jie mergaitėmis. Abu dvyniai vienu metu nusprendė pasikeisti lytį ir iš moterų tapti vyrais. Broliai neslepia, kad visada jautėsi ne savo kūne. Tai dažniausiai transseksualus siejanti būsena – kai žmogus jaučiasi gyvenant ne savo gyvenimą, ne savame kūne.

Kai Angel ir Fabian buvo mažyliai, jie visada buvo aprengti vienodomis suknelėmis ir kombinezonais. Iš išvaizdos juos atskirti vos galėjo ir jų artimieji. Mergaitės augo ir niekados negalėjo pritapti, todėl viena kitai visada buvo artimiausios.

Reklama

Jos negalėjo pritapti prie berniukų, nes iš išorės jos buvo mergaitėmis. Jos nepritapo ir prie mergaičių, nes jos viduje jautėsi berniukais.

Reklama

Jie visada jautėsi kitokie, tačiau galiausiai pripažinti pasauliui ir sau tiesą, kad jie gyvena ne savo vidų atitinkančiame kūne, vyrai galėjo tik sulaukus 21-erių. Lemtingas pokalbis telefonu buvo po to, kai Angel grįžo iš misijos Irake, kur ji tarnavo kariuomenėje.

Brolių pokalbis buvo trumpas : “Aš keičiuosi lytį.” “Aš irgi”- atsakė brolis ir taip jie pagaliau galėjo įkvėpti daugiau oro ir pagaliau gyventi savo tikrą gyvenimą. Apie savo apsisprendimą jie papasakojo mamai, kuri juos palaikė. Savo istorija vyrai nori paneigti mitus, kad buvimas transseksualais yra kažkoks žaidimas ir lengvabūdiškas pasirinkimas.

Reklama

Joks žmogus savanoriškai nesiryžtų eiti keliu, kuriame jo laukia patyčios ir diskriminacija. Broliai teigia, kad būnant translyčiais juodaodžiais vyrais Jungtinėse Valstijose jie yra didžiausioje rizikos grupėje būti nužudytais. Tad pasakodami savo istoriją jie nori šviesti visuomenę apie tai, kad kartais žmonės gimsta ne tame kūne, kuriame turėjo gimti.

Reklama

O kadangi už lango 2020-ieji ir jie gyvena laisvame pasaulyje, vyrai nepaprastai dėkingi už galimybę pagaliau būti tuo, kuo jie yra.

Reklama