Skip to main content

Vaikinas kelis metus gyveno pas brolį, kol nusprendė persikelti į savo būstą. Tačiau jis nebuvo pasiruošęs paslapčiai, kurią brolis atskleidė prieš išeinant

Šios istorijos herojai parodo, kokia ypatinga ir stipri gali būti broliška meilė ir rūpestis dėl savo jaunesnio brolio gerovės. Brolių Todd ir Alex Burkemper santykiai visada buvo artimi nepaisant to, kad Todd buvo vyresnis 6 metais.

Reklama

Vienas kitam jie buvo geriausiais draugais, o jų ryšiu žavėjosi ir jų tėvai. Kai jaunėlis Alex baigė mokyklą, Todd pasiūlė jam išsikraustyti iš tėvų namų ir gyventi su juo jo nuosavame name.

Todd po studijų baigimo gavo gerai apmokamą darbą. Nors įsigyti savo dabartinį namą jam ir nebuvo ypatingai lengva, bet jam sekėsi lengviau nei jaunėliui broliui. Jis norėjo jį palaikyti kol jis pilnai atsistos ant kojų ir bus pasiruošęs pats išsinuomoti ar nusipirkti namą.

Reklama

Alex pirmus šešis mėnesius gyveno nemokėdamas nė cento broliui, tačiau po pusmečio jis gavo darbą ir jautėsi nepatogiai gyvendamas už dyką. Alex nusprendė mokėti Todd nuomos mokestį. Todd pradžioje atsisakė iš brolio imti pinigus už nuomą, tačiau Alex buvo užsispyręs, tad broliui neliko galimybės atsisakyti pinigų. Tačiau gaudamas brolio pavedimą jis jautėsi it ne savo vietoje ir nežinojo, ką su tais pinigais daryti. Štai tada jam kilo geniali mintis, kurią jis išlaikė paslaptyje sekančius porą metų.

Reklama

Kai Alex susitaupė pakankamai pinigų pradiniam įnašui, jis pateikė savo pasiūlymą namo įsigijimui brolio kaimynystėje. Jo pasiūlymas buvo priimtas, o tai reiškė, kad mažasis brolis pasiekė kitą gyvenimo etapą ir gyvens savarankišką gyvenimą savo nuosavame name. Todd ir jų tėvai nusprendė suruošti savotišką išleistuvių šventę, kurioje jis planavo atskleisti didžiąją paslaptį.

Visus tuos metus, kai jaunėlis jam mokėjo nuomą, jis tuos pinigus dėjo į kaupiamąją sąskaitą, kurią dabar naujo gyvenimo pradžioje jis perdavė broliui atgal. Jautriame video tėvai įamžino nuostabią akimirką, kai Todd dovanoja broliui taip reikiamus pinigus būstui išsimokėti, tačiau tai buvo ne pabaiga.

Reklama

Pasirodo, visą tą laiką Todd prie Alex mokamų pinigų dar kas mėnesį prisidėjo ir iš savo kišenės, tad suma buvo ženkliai didesnė, nei brolis numanė. Iš viso naujo gyvenimo pradžiai Alex dovanų gavo net 14 000 dolerių.

Reklama

Du vyrai krito vienas kitam į glėbį ir ilgai vienas kito nepaleido. Jautrus video netruko pasklisti internete ir sulaukti gražių komentarų. Jų tėvai irgi nesulaikė laimės ašarų dėl savo abiejų vaikų, kurie įrodė, koks stiprus gali būti ryšys ir rūpestis tarp brolių.

Reklama