Skip to main content

Vieniša trynukų mama miestelio gyventojų paprašė padėti prižiūrėti vaikus, tačiau sulaukė atsakymo, kuris atėmė žadą

Kartais taip gyvenime nutinka, kad moterys lieka vienos auginti vaikus. Iš pradžių 25-erių Hayley Arsenault visiškai nesijaudino, kad bus vieniša mama. Tačiau tai buvo iki tol, kol jauna moteris sužinojo, jog laukiasi ne vieno, o trijų vaikų… Net ir vieno vaiko priežiūra reikalauja daugybės jėgų, o ką jau kalbėti apie tris?

Jauna mama buvo apimta nevilties, todėl paprašė žmonių pagalbos socialiniame tinkle.

Reklama

Po to, kai Hayley Arsenault susilaukė berniukų Hogan, Finn ir Rylan, jos dienos tapo tarsi užburtas ratas. Nuolatinis sauskelnių keitimas, žindymas, prausimas ir valymas.

Pradžioje jaunai mamai padėjo berniukų močiutė, tačiau vėliau jai teko grįžti į savo miestą.

Išsigandusi mama pasidalino įrašu Facebook socialiniame tinkle, kuriame paprašė aplinkinių žmonių pagalbos.

Labai greitai į Hayley pagalbos šauksmą atsiliepė trys moterys, kurios buvo pasiryžusios padėti ne tik patarimais. Garbingo amžiaus ponios pažadėjo trynukų mamai suteikti šešiais papildomas rankas ir padėti juos auginti.

Jenny, Alice ir Anita – trys seserys, kurios puikiai žino, ką reiškia auginti mažą vaiką… O ką kalbėti apie trynukus…

Reklama

“Iš patirties galiu pasakyti, kad net ir vieno mažylio auginimas yra sunkus darbas. Vos tik išgirdau Hayley istoriją, iš karto supratau, jog jai labai sunku“ – pasakoja Jenny.

Ankstesniais laikais, kai kur kas daugiau žmonių gyveno kaimuose, o jų šeimos susidarydavo ne tik iš mamos, tėčio, brolių ar seserų. Visi kaimo žmonės norėdavo sukurti saugią ir malonią aplinką augti vaikams.

Reklama

Galima pasidžiaugti, kad tai egzistuoja ir šiuolaikiniame pasaulyje. Hayley Arsenault gyvena tokioje bendruomenėje, kur įprastos tokios pažiūros.

Nepaisant to, kad Tignisho miestelyje gyvena vos 800 žmonių, jauna mama sulaukė daugybės žmonių žinučių.

Šios trys nuostabios moterys išreiškė solidarumą ir dabar padeda auginti trynukus. Kiekvienas berniukas turi po savo atskirą “močiutę“ ir gali mėgautis gaunamu dėmesiu.

Jenny, Alice ir Anita atlieka ir kai kuriuos namų ruošos darbus, kad Hayley galėtų bent trumpam atsikvėpti. Savanoriška pagalba leidžia seserims praleisti ir kur kas daugiau laiko kartu. Ponios tiesiog džiaugiasi, kad gali rūpintis šiais gražiais mažyliais.

“Kiekvieną kartą labai džiaugiuosi, kai atvykstu į Hayley namus“ – sako Jenny.

Reklama

Prie trynukų auginimo prisideda ir biologiniai seneliai Billy ir Wendy. Tačiau seneliai puikiai žino, kad jų dukra tikrai neišsiverstų be Jenny, Alice ir Anitos pagalbos.

“Galbūt trynukų auginimas ir yra sunkus darbas, tačiau žvelgdamas į jų šypsenas supranti, kad visos pastangos yra to vertos“ – sako senelis.

Reklama

Tuo tarpu jauna mama labai teigiamai atsiliepia apie pagalbos ranką ištiesusias seseris.

“Puikus jausmas gyventi bendruomenėje, kuri yra pasiruošusi padėti. Šiomis moterimis aš visiškai pasitikiu. Mano berniukai turi dar tris papildomas močiutes ir tai yra nuostabu!“ – džiaugiasi jauna mama.

Šios nuostabios ponios tik dar kartą įrodė, kad pasaulyje yra daugybė nuostabių žmonių…

Reklama