Skip to main content

Vyras kavinėje šventė antras pergalės prieš ligą metines, kai jį pakalbino nepažįstamieji. Netrukus šalia sėdintis asmuo atskleidė savo tapatybę ir atėmė jam žadą

Tikriausiai mažai kas suprastų, kodėl garbaus amžiaus vyras kavinėje švęsdamas savo gimtadienį su šeima užpučia žvakes ant torto, ant kurio parašyta “2 metai”? Tačiau Bruce Becke turi labai paprastą paaiškinimą visiems. Iš tikrųjų Bruce švenčia 62-ąjį gimtadienį, tačiau prieš porą metų jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Reklama

Diagnozuota leukemija Bruce ir jo šeimai sukėlė daug baimės ir minčių apie mirtį. Tačiau su kraujo vėžiu iš visų jėgų kovojęs vyras šiandien yra gyvas tik dėl to, kad gavo donoro kamieninių ląstelių ir kaulų čiulpų. Po septynių nesėkmingų chemoterapijos kursų Bruce buvo pasiruošęs mirti. 

Antrą šansą gyvenimui jam suteikė sėkminga kamieninių ląstelių transplantacija, kuri iki galo leido Bruce pasveikti. Nors jis savo donoro asmeniškai nesutiko, jis žinojo savo gelbėtojo vardą ir pavardę. Per savo 62-ąjį gimtadienį vyras nusprendė švęsti savo antrąjį jubiliejų po operacijos, nes tą dieną jo gyvenimas prasidėjo iš naujo.

Reklama

Kartu su šeima Bruce linksmai leido laiką kavinėje, jam buvo dainuojama “Su gimimo diena” o priešais jį buvo gražus tortas, kurį pastebėjo šalia sėdėjusi pora. Nepažįstamoji paklausė, kodėl ant torto yra užrašytas “antras gimtadienis” . Vyras toli gražu neatrodo, kaip mažas vaikas.

Reklama

Tada Bruce atsakė, kad jis švenčia savo naujo gyvenimo gimtadienį, kurį jam suteikė 26-erių donoras iš Baltimorės miesto. Nepažįstamoji sukluso, nes ji ir jos draugas buvo taip pat iš to miesto. Ji toliau paklausė, kuo vardu buvo jo donoras. Štai tada Bruce išdidžiai įvardijo Mike Drisgill pavardę.

Nepažįstamoji nustėro ir su nuostaba pasakė jubiliatui, kad priešais ją sėdinčio draugo vardas yra Mike Drisgill!! Štai tada paaiškėjo ilgai planuota staigmena Bruce, kuriam jo šeima suorganizavo susitikimą su jo gelbėtoju antrųjų metinių proga.

Reklama

Vyrų susitikimas buvo labai jautrus, nebuvo apsieita ir be ašarų. Bruce puolė Mike į glėbį, vyrai apsikabino ir vėliau paspaudė vienas kitam ranką. Mike buvo nuo pat pradžių laimingas dėl savo sprendimo paaukoti savo kamieninių ląstelių sergantiesiems.

Reklama

Tačiau pamatęs Bruce asmeniškai Mike pasijuto kur kas geriau, nes jis matė, kokią didelę dovaną suteikė jo nedidelė auka. Ši staigmena taip pat buvo neįkainojama Bruce, kuris pagaliau gavo galimybę padėkoti Mike asmeniškai už suteiktą gyvenimo dovaną jam.

“Mike yra vienintelė priežastis, dėl kurios aš esu vis dar gyvas” – su ašaromis akyse sakė Bruce, apsikabindamas savo donorą ir dar kartą išreikšdamas jam didžiausią dėkingumą. 

Staigmenos video įrašas:

Reklama