Skip to main content

Vyras labai norėjo atkeršyti buvusiai žmonai, tad paskutinius alimentus atvežė po vieną centą. Moteris ir jos dukros į tai sureagavo neįtikėtinu būdu

Skyrybos yra dalykas, su kuriuo šiandien susiduria milžiniškas procentas sutuoktinių. Be abejonės, kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti, gyventi su sutuoktiniu(-e) ir toliau ar ne, jei gyvenimas kartu nesusiklosto, kaip tikėtasi. Tačiau kiekvienas tėvų skyrybas išgyvenęs vaikas paliudytų, kad skyrybų didžiausiomis aukomis dažniausiai tampa būtent jie, kurie yra absoliučiai niekuo dėti.

Reklama

Būtent todėl verta visada pasistengti išlaikyti gražius ar bent jau taikius santykius po skyrybų. Ne kiekviena pora turi tokių sugebėjimų, tad nenuostabu, kad vėliau girdime tokias istorijas, kaip ši. Avery Sandford prieš kurį laiką sukako 18-ka. Jos šventėje biologinis tėtis nedalyvavo, nes su juo mergina nekalbėjo jau net keletą metų.

Avery tėvų skyrybos buvo ypatingai pilnos pagiežos ir nesantaikos. Visa tėvų situacija nepataisomai paveikė ir jaunos merginos ir jos sesers gyvenimus, tačiau paskutinis tėvo “pokštas” privertė jauną merginą pasielgti taip, kaip niekas nesitikėjo. Dukros pilnametystė pagiežos kupinam vyrui reiškė, kad jam reikia atlikti paskutinį alimentų mokėjimą.

Reklama

Tačiau vyras pasirinko pažeminti ir pasijuokti iš buvusios sutuoktinės ir pristatė paskutinius alimentus centais. Net 80 000 centų vyras išbėrė tiesiai ant moters namų pievelės, kol dukros dar buvo mokykloje. Nors tai buvo labiau keršto kupinas polegis buvusiai žmonai, jis nepagalvojo, kad jis ir vėl įskaudins ir savo vaikus.

Reklama

Tačiau moteris ir jos dukros ilgai neleido sau pykti ir nusprendė pakeisti situaciją iš blogos ir nemalonios į gerą. Surinkusios visas monetas iš žolės dukros nutarė visus pinigus paaukoti organizacijai, remiančiai smurtą šeimose patiriančioms moterims ir vaikams. Jų video kamerų įrašas, kuriame matėsi, kaip vyras iš išnuomotos priekabos išbėrė monetas, išplito internete akimirksniu, o Avery istorija pasiekė net vietinę žiniasklaidą.

Pasinaudojusios šia proga moterys paskatino ir kitus geradarius prisidėti ir paremti panašias organizacijas. Žurnalistai vėliau susisiekė ir su minėtu tėvu, norėdami gauti ir jo komentarą. Jis teigė, kad pasielgė taip, nes 18 metų jis kaupė nuoskaudas ir pyktį ir nesuvaldė savo emocijų tuo metu.

Reklama

Jis nenorėjo dar labiau pabloginti ir taip jau beveik neegzistuojančio bendravimo su dukromis, tačiau dabar jam teks gyventi su savo neapgalvotų ir kvailų poelgių pasekmėmis. Iš visos šios situacijos yra viena gera pamoka visiems – neverta elgtis kerštingai ir leisti savo emocijoms ir pykčiui paimti viršų.

Reklama

Avery, jos sesuo ir mama sulaukė didelio palaikymo dėl to, kaip jos sureagavo į tokį pykčio kupiną tėvo poelgį ir sugebėjo blogą situaciją paversti įkvepiančia. Pabaigoje, jauna mergina pasakė labai išmintingus žodžius.

Nesvarbu, ar esi mažas vaikas, ar suaugęs žmogus. Tėvų poelgiai visada turės didelę įtaką vaikams, todėl verta pasverti savo poelgius, prieš juos darant.”

Reklama