Skip to main content

Vyras nustebino savo žmoną ekstremaliais pokyčiais – jis nusiskuto 2.5 metų augintą barzdą bei plaukus ir atrodė kaip naujas žmogus

Kai vyrai nusprendžia auginti barzdą, dažnu atveju jie ją saugo it savo kūdikį. Moterims tikrai nelemta suprasti, kas tokio ypatingo nutinka, kai stipriosios lyties atstovai gali puikuotis barzda it savo nepaprastu pasiekimu.

Reklama

Nors Jon motyvacija užsiauginti barzdą buvo kiek kitokia, per 2.5 metų jis labai įprato prie savo išvaizdos su barzda ir rodos jau nei jis , nei jo žmona Eva nebe prisiminė, kaip jis atrodo be jos.

Jon nusprendė kaip eksperimentą ir kaip simbolį augintis barzdą tol, kol jiedu keliaus aplink pasaulį. Poros svajonė buvo pamatyti kuo daugiau šalių, tad suplanavę savo kelionę jie išvyko ir ilgam paliko savo namus Maskvoje. Jon savo “barzdos kelionę” įamžino video įraše, kuris labai netikėtai sumušė daug žiūrimumo rekordų, kai video peržiūrų skaičius perkopė net 50 milijonų.

Reklama

Jų nuotykiais domėjosi ir JAV ir Europos bei Pietų Amerikos žiniasklaida, o kaip papildomas istorijos atributas buvo Jon barzda. Jos ilgis pasiekė net 38 centimetrus, nes vyras nesiskuto net 911 dienų.

Reklama

Savo kelionės metu jie aplankė net 33 šalis, tačiau grįžus namo laukė ir barzdos “finišo tiesioji”. Nors Eva tikrai yra mačiusi savo vyrą be barzdos ir trumpais plaukais, prisiminkime, kad paskutinį kartą jį tokį matė beveik prieš 3 metus.

Jis nusprendė tai padaryti tada, kai Eva to nesitikėjo, tad pamatyti savo vyrą visiškai kitokį ji tą dieną tikrai nesitikėjo. Jos veide matėsi didžiulė nuostaba ir net ašaros.

Reklama

Vyras atrodė visiškai kitaip – ilga barzda ir ilgi plaukai padarė iš jauno vyro senolį. Štai tada Eva pagaliau galėjo pamatyti savo jauną išvaizdų vyrą vėl tokį, kokį jį įsimylėjo.

Reklama

Vyro pokyčiai sužavėjo tūkstančius jų sekėjų ir iki šios dienos jų video peržiūrėjo net 7 milijonai žmonių. Iš tikrųjų tokie pokyčiai visada stebina tuo dideliu kontrastu, kurį sukuria vyrui barzda. Video įrašas su Jon pokyčiais ir Eva reakcija:

 

Reklama