Skip to main content

Vyras paprašė meilužės užauginti jų vaiką, tačiau jis net nenutuokė, kuo tai pasibaigs

Gyvenimas yra įdomus tuo, kad nei vienas negalime nuspėti ateities. Jeigu būtų kitaip, tai visus būsimus įvykius galėtume pakreipti sau naudinga linkme…

Ši istorija apie pasiturintį verslininką, kuris buvo neištikimas savo žmonai, o po kurio laiko dar ir paaiškėjo, jog jauna meilužė laukiasi. Ši žinia kaip reikiant pribloškė vyrą, tačiau jis nenorėjo skaudinti jaunos merginos ir neprašė nutraukti nėštumo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Neištikimas vyras meilužės paprašė vieno dalyko: nieko apie tai nepasakoti jo žmonai, o jis finansiškai prisidės prie vaiko auginimo.

Po kurio laiko vyras sulaukė laiško, kuris jį privertė apalpti…

Asociatyvi nuotrauka

Seniai vedęs vyras turėjo romaną su jauna itale, tačiau po kurio laiko ji pranešė, jog laukiasi.

Vyras buvo turtingas, nepriekaištingą reputaciją turintis verslininkas, todėl ši naujiena apie neištikimybę būtų viską sugriovusi. Jis pasiteiravo merginos, ar ji galėtų gimdyti Italijoje, o jis finansiškai prisidės prie vaiko auginimo.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Jauna mergina sutiko, tačiau pasiteiravo, iš kur jis sužinos, kada ji pagimdys.

Norėdamas išsaugoti paslaptį, vyras paprašė atsiųsti laišką ir ant jo užrašyti “spagečiai“. Taip vyras žinos, kad pasaulį išvydo jo vaikas. Galiausiai jie atsisveikino ir mergina išvyko į Italiją.

Praėjo devyni mėnesiai…

Vieną vakarą vyras grįžo iš darbo, o namuose jį pasitiko labai sutrikusi žmona.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

– Brangusis, šiandien gavome labai keistą laišką.

– Ane? Parodyk tada, – atsakė jis.

Žmona atnešė laišką ir stebėjo sutuoktinio reakciją. Vyras spėjo perskaityti vos kelias eilutes ir iš karto pabalo, o netrukus ir prarado sąmonę. Žmona puolė gaivinti vyrą, o ant grindų gulėjo tas keistas laiškas.

Jame buvo rašoma: “Spagečiai, spagečiai, spagečiai, spagečiai, spagečiai. Trys su mėsos kukuliais, o du be. Reikia, kad atsiųstum daugiau padažo“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama