Skip to main content

4-metis pasinaudojo mamos telefonu ir užsakė maisto į namus. Mama neteko žado, kai atsiliepė į durų skambutį

Mažų vaikų auklėjimas – tai begalinės kantrybės reikalaujantis gyvenimo etapas. Kai vaikui sukanka 3 ar 4 metukai, tėvai privalo įsijungti dar didesnį budrumą nei iki tol. Dažnai girdime pasakojimus, kai vaikai pridaro ką nors tokio, už ką nei barti, nei pagirti neįmanoma.

Reklama

Raissa Andrade iš Brazilijos vieną dieną sulaukė netikėto skambučio į duris, kuris ją išvertė iš koto. Moteris kartu su vyru augina du vaikus – keturmetį berniuką ir mažylę mergaitę. Nors vyresnėlis Tom ir yra išdaigininkas, tačiau tokių naujų pokštų ji dar nepatyrė.

Moteris paliko savo sūnų su jos telefonu, kuriame vaikas žiūrėjo filmuką. Tačiau mamai nematant, mažasis Tom išalko ir pasinaudojęs programėle užsisakė maisto.

Reklama

Tačiau viskas nebūtų taip blogai, jeigu jis netyčia nebūtų užsakęs maisto už 100 dolerių iš McDonald’s. Tom užsakė net 6 rinkinius vaikams, 10 pieno kokteilių, 2 porcijas ledų, 12 dėžučių vištienos, 8 butelius vandens, bulvyčių, sulčių ir pyragėlių.

Reklama

Kai nieko nenutuokianti mama atidarė duris, ji pamatė, kokią puotą suruošė jos padauža. Tačiau paaiškėjo, kad tai ne pirmas kartas, kai Tom taip pasielgė.

“Aš nusijuokiau, aš paverkiau ir tada atsisėdau pavalgyti ir išgerti pieno kokteilio.” – apie tą vakarą pasakojo mama. Be abejonės, jos pasidalinta sūnaus nuotrauka sulaukė didelio populiarumo internete, o komentatoriai dalinosi savo mažųjų išdaigomis. Viena moteris papasakojo, kaip jos mažylė netyčia nufotografavo ją persirenginėjant ir išsiuntė nuotrauką grupei kolegų jos kontaktų sąraše. Ar jūsų mažieji buvo ką nors tokio iškrėtę?

Reklama