Skip to main content

Aštuonmetė vidury nakties išgirdo keistus garsus, kurie sklido iš tėvų miegamojo. Užėjusi į kambarį mergaitė pamatė šokiruojantį vaizdą

Aštuonmetė Rochelle Ramsey pabudo trečią valandą nakties ir nuėjo į virtuvę atsigerti vandens. Tačiau grįžtant į lovą ji išgirdo labai keistą garsą, kuris sklido iš tėvų miegamojo. Galbūt kitas vaikas ir nebūtų kreipęs dėmesio, tačiau Rochelle pajuto, kad kažkas negerai…

Reklama

Mergaitė užėjo į tėvų miegamąjį ir pamatė, kad tą keistą garsą skleidžia jos tėtis, kuris iš paskutiniųjų bandė gaudyti kvapą. Nieko nelaukusi Rochelle pažadino savo mamą Sheryl ir pasakė, kad kažkas nutiko tėčiui.

“Mane pažadino dukra ir pasakė, kad kažkas nutiko tėčiui. Chris tiesiog kratėsi nuo šalčio. Jam labai pakilo temperatūra“ – įvykius prisimena Sheryl.

Moteris iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir netrukus Chris buvo pristatytas į ligoninę.

“Gyvenime nebuvau mačiusi, kad kas nors taip stipriai drebėtų. Tai buvo siaubinga… Vyras tiesiog nyko priešais mano akis“ – sako Sheryl.

Reklama

Chris serga išsėtine skleroze, o jo imunitetas nusilpęs. Prieš kurį laiką jis kovojo su plaučių uždegimu, tačiau gydytojai nustatė, kad vyras pasveiko ir išsiuntė jį namo.

Tačiau gydytojai stipriai klydo…

“Jeigu ne dukra, manau, kad jūsų vyras būtų miręs“ – gydytoja pasakė Sheryl.

Gydytojai pradėjo gydymą nuo plaučių uždegimo, tačiau vėliau jis peraugo į sepsį.

Reklama

“Niekada nepamiršiu tos nakties… Jeigu ne dukra, būčiau pabudusi ir radusi savo vyrą negyvą“ – sako Sheryl.

Po kelių dienų gydytojams pavyko suvaldyti Chriso ligą, o vėliau jis buvo išleistas į namus tęsti gydymo. Tačiau jeigu ne pabudusi Rochelle, viskas galėjo baigtis labai liūdnai.

Nuo tada, kai tėtis grįžo į namus, mergaitė visiškai nuo jo neatsitraukė.

“Ne visi aštuonmečiai gali pasigirti, jog išgelbėjo savo tėčio gyvybę. Ji yra tikras angelas sargas“ – sako mama.

Reklama