Skip to main content

Autobuso vairuotoja prisipažino, kad tokio vaikų elgesio per savo 23 darbo metus ji nematė. Moteris nusprendė parašyti laišką tėvams, o jo turinys tiesiog šokiravo

Dirbti mokyklinio autobuso vairuotoju tikrai nėra lengva užduotis. Visi iš mūsų esame matę, kokie velniūkščiai tampa vaikai suburti į vieną vieną ne pamokų metu. Cindy Clausen saugia vaikų kelione iš ir į mokyklą rūpinasi jau 23 metus, tad per visą savo darbo stažą jai teko matyti daug.

Reklama

Vaikai linksta muštis, šaipytis vienas iš kito ar randa būdų kitaip išdykauti. Cindy tekdavo ne tik vairuoti, tačiau ir užsiimti konfliktų sprendimais ir auklėti padaužas. Ji daug metų matė, kai neatsakingi tėvai “nurašo” vaikų blogą elgesį. Dažnas mano, kad tai yra neišviangiams tokio amžiaus atributas.

Tačiau daug patirties darbo su vaikais turinti Cindy žinojo, kad auklėjimas ir gerų vertybių įskiepijimas yra svarbiausias faktorius augant jaunajai kartai. Vienos mergaitės ir jos broliuko elgesys ją privertė net parašyti laišką jų tėvams.

Reklama

Jorge ir Annaliese elgesys jos autobuse pažadino moteryje didelį norą parašyti jų tėvams tai, kokią nuomonę ji susidarė per netrumpą laiką. Cindy negalėjo nepasidalinti su berniuko ir mergaitės tėvais tuo, kad virė jos mintyse po to, kaip pamatė, kaip jie elgiasi su kitais. 

Reklama

 

“Esu priversta Jums parašyti apie tai, kokie nuostabūs ir gražūs yra jūsų vaikai, tiek išorėje, tiek vidumi. Tai kyla tik iš namų aplinkos ir to, kokį pavyzdį savo vaikams parodote.” Cindy laiške papasakojo kasdienę istoriją, kurioje dalyvauja ir trečias vaikas, berniukas vardu Jackson.

Jackson kasdien įsėdęs į autobusą yra niūrios nuotaikos, tačiau kai į autobusą įlipa Jorge ir Annaliese, berniuko veidas nušvinta. Neįgalus ir judėjimo sutrikimų turintis vaikas kenčia daug sunkumų ir net patyčių mokykloje, tačiau šie broliukas ir sesutė yra visiškai kitokie.

Reklama

Niekas jiems neliepė ir niekas jų neprašė būti draugiškiems ir maloniems tam berniukui, tačiau jie patys iš savo tyros širdies panoro tapti jo draugais. Ypatingai dienomis, kai Jackson yra sunku net atsisėsti į savo vietą autobuse, mažoji Annaliese jį skatina palaikymo šūksniais.

Reklama

Toks vaizdas nepaprastai sujaudino visko mačiusią vairuotoją.  Ji nusprendė asmeniškai atsidėkoti tėvams už tai, kaip jie augina savo vaikus. Iš tiesų, tokie vaikai yra pati didžiausia dovana pasauliui. Nuostabu yra kai gerai išauklėti, nuoširdūs ir žmogiški vaikai nieko neverčiami pasirenka būti šalia silpnesniųjų.

Jautri istorija netruko išplisti internete ir vietinėje žiniasklaidoje, kuri pakalbino Cindy ir mažųjų tėvus. Gražiausia buvo tai, kad broliuko ir sesutės tėvai labai vertino tokią padėką iš nepažįstamosios.

Kiekvienas iš tėvų visada svarsto, ar jis padaro viską dėl savo vaikų tam, kad jie užaugtų gerais ir dorais žmonėmis. Šių vaikų tėvai gavo nuostabų patvirtinimą, kad jie daro viską teisingai. Puikus pavyzdys visiems!

Reklama