Skip to main content

Berniukas netyčia su dviračiu įvažiavo į vyro automobilį, tačiau vietoje bausmės vyras berniukui davė kai ką netikėto

Kartais paprasčiausia atjauta ir supratimas bet kokią neigiamą situaciją gali pagerinti abiems pusėms. Taip nutiko ir su berniuku, kuris važinėjo drivačiu su sugedusiais stabdžiais ir vieną dieną netyčia įvažiavo į automobilį, palikdamas įlenkimą.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tokie įvykiai atsitinka kone kiekvienam vaikui, tačiau šiuo atveju nelaimė buvo neišvengiama. Berniukas mėgo leisti laiką su draugais važinėjant po miestą dviračiu, tačiau jis turėjo dviratį su gedimais, kuriems pataisyti nei jis nei jo tėvai neturėjo lėšų. Neišvengiamas susidūrimas vieną dieną nutiko, palikdamas berniuką išsigandusį dėl pasekmių.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Automobilio savininkas nebuvo patenkintas įlenkimu automobilyje, tačiau vaikams buvo net šiek tiek keista, kad jis nešaukė ant jų ir nebarė dėl neatsakingo važinėjimo. Jis išklausė berniuko pasakojimą ir buvo labai nepatenkintas, kad vaikas važinėja be stabdžių ir rizikuoja savo gyvybe.

Kitą dieną vyras padarė kai ką, kas šią situaciją išgarsino visame internete. Jis susitiko su berniuku ir padovanojo jam kitą dviratį, su tvarkingais stabdžiais. Vyras žinojo, kad berniuko šeima neišgalės padengti automobilio taisymo kaštų, ką jau sakyti apie naujus stabdžius dviračiui.

Reklama

Vyras pasirinko eiti kitu keliu ir padaryti kai ką gero berniukui, net ir situacijoje kai jis buvo kaltas dėl nuostolių. Vyras žinojo, kad jis patektų į kitą eismo įvykį su savo senu dviračiu, todėl jis jautė pareigą pakeisti situaciją ir pagerinti berniuko saugumą nors šiek tiek. Jaunuolis buvo šokiruotas tokio vyro poelgiu ir negalėjo sulaikyti ašarų iš dėkingumo. Štai taip vienu nesavanaudžiu darbu vyras padarė šį pasaulį geresniu.

 

 

Reklama