Skip to main content

Berniukui trūko tėvo, kuris tarnavo užsienyje, tačiau visi nustebo, kai jis nuėjo pas kaimyną su labai keistu ir netikėtu prašymu

5-metis Bryan Kelly su savo tėvu turi nepaprastai stiprų ryšį. Tėvas ir sūnus visada leidžia laiką kartu, pramogauja ir kartu atlieka visus buities ir ypač sodo darbus. Būtent šios įvairios veiklos dėka Bryan su tėčiu sukūrė nepaprastai stiprų ryšį.

Reklama

Tačiau netrukus berniuko idilei atėjo galas, nes jo tėtis, tarnaujantis kariuomenėje Oro pajėgų padalinyje, buvo išsiųstas tarnauti į Siriją. Berniukui labai trūko tėčio, tačiau jo mama kaip įmanydama bandė prablaškyti stresą patiriantį sūnų. Vieną dieną ji pastebėjo, kaip Bryan nuėjo pas kaimynus.

Kaimynystėje gyvenantis Dean Craven buvo labai malonus ir geras žmogus, tačiau tą dieną ji įsitikino, kad kaimynas yra kur kas geresnis, nei ji numanė. Bryan pastebėjo, kaip Dean kasdien darbuojasi savo sode genėdamas krūmus, šienaudamas pievelę ir t.t.

Reklama

Sodininkystė buvo vienas mėgstamiausių Bryan veiklų su tėčiu, todėl jis panoro prisijungti prie Dean jeigu jis jam leistų. Dean, užauginęs tris dukras, tikrai neprieštaravo pagelbėti mažam berniukui suteikiant jam malonumą padirbėti jam įprastus darbus.

Reklama

Nuo to laiko Bryan kasdien belsdavosi į Dean duris ir kartu kasdien jie nuveikdavo ką nors naudingo. Bryan mama Barbara buvo labai sujaudinta kaimyno gerumo, kantrybės ir noro praleisti laiką su jos sūnumi.

Nors Dean net nepretenduoja atstoti berniukui tėvą, tačiau ir jam ir berniukui tai yra tiesiog puikus laiko praleidimo būdas. Dean dukros irgi buvo susižavėjusios tėčio noru padėti, todėl istorija pasidalino savo Twitter paskyroje.

Reklama

Niekas net nesitikėjo, kad ši istorija pasklis po visą šalį, tačiau akivaizdu, kad gražią istoriją skaityti yra kur kas maloniau, nei blogas naujienas. Dienomis, kai jie nedirbo sode, Dean ir Bryan tiesiog linksminosi kieme žaisdami golfą ar krepšinį.

Reklama

Nors Dean nesitiki atstoti berniukui tėvo, o to ir niekas nesiekia, tačiau akivaizdu, kad tai, ką jis daro dėl berniuko, yra labai kilnu. Tai buvo labai stiprus solidarumo pavyzdys, kai vienas vyras padeda kito vyro šeimai metu, kai jo nėra šalia.

Reklama