Skip to main content

Daugybė žmonių nepritarė merginos sprendimui gimdyti kūdikį, augusį be rankų ir kojų. Tačiau praėjus 8 metams nuo tos dienos jauna mama parodė, kaip visi klydo

Katie Whiddon-Greene pirmą kartą sužinojo, kad yra nėščia, kai jai buvo vos 17-ka. Be abejonės, kaip ir daugelis to paties amžiaus merginų, ji jaudinosi ir bijojo ateities. Tačiau mintis turėti šeimą ir vaikų niekada jos neglumino, veikiau atvirkščiai, ji apie tai slapta svajojo.

Reklama

Būtent todėl sužinojusi apie nėštumą jauna mergina pradėjo planuoti ir svajoti apie savo ateitį. Tačiau kai atėjo laikas atlikti tyrimą echoskopu, vietoje kūdikio lyties gydytojas pasakė tai, kas išvertė Katie iš kojų. Mažylis jos įsčiose formavosi be rankų ir be kojų. Tai nebuvo vienintelis dalykas, ką pats gydytojas papasakojo su baime.

Buvo visiškai neaišku, kiek berniukas išgyvens – ar dieną, ar mėnesį, ar metus. Tuo metu gydytojai buvo bejėgiai prognozuoti jo ateitį, o tai darė įtaką jų labai šokiruojančiam pasiūlymui. Katie buvo pasiūlyta negimdyti vaiko, kurio lemtis yra visiškai nenuspėjama. Daugybė merginos artimųjų ir pažįstamų beveik kone vienbalsiai pritarė gydytojų pasiūlytam siaubingam žingsniui.

Reklama

Tačiau Katie nusprendė be didelių dvejonių – ji gimdys ir mylės savo pirmagimį sūnų tiek laiko, kiek jam Dievo bus duota. Katie ne vieną kartą prisipažino, kad yra išsigandusi, nes nežino, koks gyvenimas lauks jos sūnaus, kurį ji ruošėsi pavadinti Camden.

Reklama

Vis dėlto ji buvo labai jauna, nepatyrusi, tačiau jos sprendimas pasiryžti iššūkiams buvo labai brandus. Šiandien Katie nepaprastai džiaugiasi pasielgus taip, kaip ji pasielgė, nes praėjus 8 metams ji negali įsivaizduoti savo gyvenimo be savo sūnaus Camden.

Šiandien berniukui yra 8-eri, ir jis yra vyriausias iš 6 brolių ir seserų. Katie išpildė savo ir savo vyro svajonę turėti didelę šeimą. Kažkada atrodė, kad ji bus netikusi mama vienam vaikui, gimusiam be visų keturių galūnių. Tačiau šiandien ji įrodo, kad moteris yra pajėgi užauginti ne tik neįgalų berniuką, bet ir pasirūpinti tuo pat metu dar 5 mažais vaikais.

Reklama

Camden istorija išgarsėjo visame pasaulyje tada, kai video įrašas su jo pirmais žingsniais išplito internete kaip virusas. Camden savo pastangomis įrodė daugybei žmonių, kad jis ne tik gali būti laimingas vaikas, tačiau ir nori būti maksimaliai nepriklausomas nuo kitų žmonių.

Reklama

Dideliu įkvėpimu jam yra labai garsus motyvacinis kalbėtojas vardu Nick Vujicic, kuris taip pat gimė su Tetra-Amelijos sindromu – retu sutrikimu, kuriam būdingas rankų ir kojų nebuvimas. Camden matydamas, kad tokie žmonės kaip jis gali būti savarankiški, laimingi ir net labai sėkmingi.

Katie ne kartą yra susimąsčiusi dėl to, kas būtų, jei ji paklausytų visų žmonių nuomonių apie tai, kad Camden neturėjo gimti. Ji žiūri į savo laimingą, sveiką ir gyvenimu besidžiaugiantį sūnų ir negali patikėti, kad egzistavo galimybė jam neleisti patirti šio gyvenimo.

Katie pasakodama savo šeimos istoriją siekia parodyti, kad gyvenimas nesibaigia ties fizine negalia. Camden yra puikiausias pavyzdys, kuris parodo, kad gyvenimas gali būti nuostabus net ir be kojų ar rankų.
Puikus šeimos video, parodantis Camden gyvenimo kelionę:

Reklama