Skip to main content

Mergina neįsivaizdavo, ar ji išgyvens po to, kai užuolikė ją apipylė degalais ir padegė. Tačiau praėjus 5 metams po kauke, ji parodė, kaip neįtikėtinai padirbėjo gydytojai

25-erių Dana Vulin gyveno labai aktyvų, tačiau ir nerūpestingą gyvenimą. Gražuolė blondinė ne tik traukė visų dėmesį dėl savo išvaizdos, tačiau ir žavėjo savo sąmoju ir protu. Mergina baigė net dvejas aukštąsias mokyklas ir svajojo apie savo gražią ateitį. Tačiau ji nė nenumanė, kad netrukus jos gyvenimas ne tik apsivers aukštyn kojomis, tačiau ir pakibs ant plauko.

Reklama

Vienoje didelės įmonės šventėje kazino Dana kalbėjo su vyru, kuris buvo iš tos pačios veiklos srities, kaip ir ji. Mergina tą vakarą bendravo su daugybe žmonių, tačiau ji negalėjo net pagalvoti, kad dalykinis vakarėlis ir jos nekaltas bendravimas kažkam sukels negatyvių emocijų. Vieno vyro pavydi žmona pastebėjo Daną ir jos antrąją pusę besišnekučiuojant.

Dėl kažkokių priežasčių ta moteris, vardu Natalie Dimitrovska, pagalvojo, kad jos vyras ir Dana yra daugiau, nei pažįstami. Natalie ir jos vyro santykiai buvo iki tol pašliję, tačiau moteris ieškojo kaltųjų jos nesėkmingo santuokinio gyvenimo kryžkelėje. Natalie manė, kad Dana ir jos vyras susitikinėja, todėl pavydo apimta moteris sekė ir stebėjo niekuo dėtą Dana net porą mėnesių.

Reklama

Ji nieko neįprasto nepamatė, tačiau tai nepakeitė apsėstos moters nuomonės, kad Dana yra jos vyro meilužė. Vieną dieną moters psichozė pasiekė aukščiausią lygį. Natalie kartu su kitu pasamdytu užpuoliku įsiveržė į Dana butą ir tikėjosi ten užtikti juos. Be abejonės, jokio vyro Dana bute nebuvo, nes ji niekada su minėtu vyriškiu jokių santykių neturėjo.

Dana užpuolikė Natalie
Reklama

Tačiau Natalie buvo paveikta narkotikų ir neklausė jokių išsigandusios merginos žodžių. Ji buvo pasiruošusi degų skystį, kuriuo ji apliejo supančiotą gražuolę ir negailestingai ją padegė. Du užpuolikai paliko degančią ir rėkiančią iš skausmo merginą savo bute myriop. Tačiau moters isterišką ir skausmo persmelktą šauksmą netruko išgirsti aplinkiniai ir kaimynas iš namo šalimais įbėgo į Dana butą ir ją išgelbėjo.

Mergina gulėjo komoje 10 dienų. Ji patyrė trečio laipsnio nudegimus ant 60 procentų savo kūno. Tai, kaip atrodė Dana, buvo kaip iš siaubo filmo. Jos krūtinėje žiojėjo gilios atviros žaizdos it skylės. Jos veidas buvo irgi visiškai apdegęs, praradęs bet kokį judesį. Kadaise buvusi gražuole mergina dabar buvo visiškai suniokota psichiškai nestabilios nepažįstamosios.

Reklama

Nors Dana buvo kritinės būklės, profesionalūs ir kompetentingi medikai sugebėjo išplėšti ją iš mirties gniaužtų. Be abejonės, netrukus Natalie buvo suimta ir neišvengė atsakomybės už savo padarytą nusikaltimą. Moteris buvo nuteista 17 metų kalėjimo. Dana tuo tarpu bandė sulipdyti ne tik dužusį gyvenimą, tačiau ir sudarkytą kūną.

Reklama

Mergina visada buvo pozityvi, tačiau tai, kaip ji pradėjo gyventi po gyvenimą pakeitusio įvykio, buvo kažkas neįtikėtino. Mergina po savo siaubingos patirties net parašė autobiografinę knygą, kurioje ji atskleidė visus savo išgyvenimus ir tai, kaip tai ją sustiprino, kaip žmogų. Iki šios dienos mergina iškentė per 200 operacijų. Specialistai bandė kaip įmanoma geriau rekonstruoti Dana išvaizdą, o šis procesas užtruko nemažai metų.

Net 5-erius metus Dana kasdien visą parą praleido specialiame kostiume-kaukėje, kuri turėjo padėti persodintai odai prigyti sėkmingiau. Ilgą laiką mergina neturėjo jokio vedo – matyti galima buvo tik jos akis ir lūpas, tačiau visos pastangos tikrai buvo vertos galutiniam rezultatui pasiekti.

Mes negalime parodyti visų nuotraukų, kuriomis dalinosi Dana, nes jos yra tikrai ne silpnų nervų skaitytojams. Jos kelias buvo ypatingai sunkus ne tik dėl to, kad teko užgydyti daugybę žaizdų, tačiau ir tuo pat metu jai buvo diagnozuotas gimdos kaklelio vėžys.

Tačiau niekas nepalaužė Dana dvasios ir ji įveikė viską, kas iškilo jos kelyje. Jos išsilaisvinimą iš tvarsčių ir kaukių užfiksavo televizijos kameros, filmavusios dokumentiką apie jos gyvenimą. Mergina taip pat turėjo didelį aplinkinių palaikymą, kuris padėjo jai įveikti kompleksus dėl daugybinių randų ant kūno ir veido.

Viena jų buvo žinoma britų žvaigždė, kuri išgyveno labai panašų likimą – ji buvo visiškai nudeginta užpuoliko, apliejusio ją rūgštimi. Dabar Dana įgijo ir trečią aukštąjį išsilavinimą, kuris padės jai tolimesniame jo gyvenime ir darbe. Mergina siekia tapti medicinos sesele, kuri dirbtų su ne tik traumas patyrusiais žmonėmis, bet ir nuo gimimo turinčiais išsigimimų ir subjaurojimų.

Labiausiai šios herojės istorijoje visus žavi tai, kokios stiprios dvasios yra mergina. Ji žiūri tik į priekį ir nesižvalgo atgal, ji nelaiko nei pykčio, nei pagiežos Natalie, kuri iš esmės pakeitė jos gyvenimą. Merginos teigimu, geriausias “kerštas” už tai, kas jai buvo padaryta, yra sėkmė ir aukštai iškelta galva.

Dana ne tik savo gyvenimu parodo žmonėms, kad pozityvumas gali padėti įveikti visus sunkumus gyvenime, tačiau ji stengiasi skleisti savo požiūrį motyvacinių paskaitų metu. “Aš nusprendžiau gyventi. Gyventi negalėčiau, jei manyje degtų neapykanta ir kerštas. 

Reklama