Skip to main content

Gaisrininkui netikėtai pasireiškė labai sunkios ligos simptomai ir jis nebegalėjo dirbti. Tai, ką dėl jo daug metų iki šiol daro kolegos, nustebino visus

Matthew Onyshko visada buvo aktyvus, sportiškas ir stiprus vyras. Net 5 metus jis profesionaliai koledže žaidė amerikietišką futbolą, o po studijų jis nusprendė ir toliau dirbti fiziškai ir stojo į ugniagesių gretas. Būtent ten jis susipažino su savo gyvenimo meile ir dabartine žmona ir jo vaikų mama Jess.

Reklama

Tačiau naujos šeimos idilė labai greitai išblėso, kai Matt staiga pradėjo nevaldyti savo kūno. Ilgi ir skausmingi tyrimai atskleidė siaubingą diagnozę – jis sirgo Šonine Amiotrofine skleroze. Iš lėto jaunas ir stiprus vaikinas prarado visas savo jėgas ir sugebėjimą valdyti savo kūno raumenis.

Ši sunki liga, dar vadinama Lou Gerigo liga, ilgainiui sutrikdo gebėjimą kontroliuoti raumenis, kurie užtikrina judėjimą, kalbėjimą, valgymą, kvėpavimą. Jie suprato, kad Matt gyvenimas niekada nebebus ilgas, tačiau jie suvokė, kad jiems privalu džiaugtis kiekviena diena.

Reklama

Šeima, kuri netrukus turėjo susilaukti pagausėjimo, baiminosi, kaip reikės išgyventi. Tačiau vos metus gaisrinėje padirbėjęs vaikinas tapo tos komandos dalimi ir šeimos nariu. Būtent tada visi kolegos ir viršininkai nusprendė dirbti Matt pamainas vietoje jo.

Reklama

Jie aukojo savo laisvadienius, dirbo viršvalandžius tik tam, kad užpildyti Matt vietą ir jo valandas. Visų žmonių komandoje pastangomis Matt išliko gaisrininku ir toliau gavo savo algą. Netrukus jis tapo didžiausiu įkvėpimu savo kolegoms ir labiausiai savo augančiai šeimai. Nepaisant iš lėto blogėjančios sveikatos, jo ūpas ir gyvenimo džiaugsmas tik auga.

Pora prisipažino, kad tokios situacijos ir diagnozės akivaizdoje jie susiduria su daugybe pozityvių aspektų. Jie sutinka begales gerų žmonių, kurie pasiruošę visada jiems ištiesti pagalbos ranką. Šeima taip pat į gyvenimą žiūri visai kitaip ir kiekvieną dieną kartu priima kaip dovaną.

Reklama

Būtent todėl Matt savo kolegoms tapo įkvėpimu ir žmogaus stiprybės pavyzdžiu. Visi jo kolegos net 7 metus aukojasi ir dirba už sergantį kolegą, kad tik jis ir jo šeima gautų paramą. Toks didelės komandos atsidavimas sužavėjo visą šalį ir netrukus Onyshko šeima buvo pakviesta net pas žinomiausią laidų vedėją JAV Ellen DeGeneres.

Reklama

Laidos metu šeima visiems papasakojo apie savo sunkumus ir kaip jie juos sėkmingai įveikia. Interviu pabaigoje pora sulaukė didžiausio siurprizo, kurio jie niekada nesitikėjo. Laidos vedėja apdovanojo šeimą net 50 000 dolerių čekiu, kurio dėka šeima ne tik turės iš ko gyventi, bet ir padengti medicinines sąskaitas.

Reklama