Skip to main content

Į senutės namus įsilaužė plėšikas, tačiau patyręs akistatą su 82-iejų metų stipruole, jis kaip mat pasigailėjo

O kaip Jūs elgtumėtės, jei į jūsų namus įsilaužtų užpuolikai? Pagrindinis žmogaus atsakas į pavojingas situacijas yra arba kovoti, arba bėgti. 82-iejų metų Willie Murphy nė nemirktelėjusi įsijungė į kovos rėžimą, po kurio įsilaužėlis tikrai pasigailėjo dėl savo sprendimo.

Reklama

Tai buvo vėlus vakaras ir Willie jau ruošėsi eiti miegoti. Staiga ji už savo durų išgirdo beldimą ir prašymą pagelbėti. Lauke stovėjęs vyras prašė iškviesti jam greitąją, nes jis sakėsi esąs sužeistas.

Willie nepasimetė, paskambino policijai prašydama pagalbos, tačiau durų nepažįstamajam neatidarė. Pokalbio telefonu metu senolė išgirdo trenksmą ir suprato, kad vyras išlaužė duris ir įėjo į jos namus.

Reklama

 

Jis tada nežinojo, kad laužiasi į daug apdovanojimų pelniusios kultūristės namus. Willie pasakė policijai, kad vyras įsibrovė į namus ir likusi ant linijos su policija, padėjo ragelį į šoną. Nors namuose buvo prieblanda, tačiau močiutės instinktai suveikė greitai.

Reklama

 

Vyras net nespėjo užpulti senolės kai ji trenkė jam su kavos staliuku, kuris akimirksniu sudužo. Tada ji talžė įsibrovėlį nulūžusiomis staliuko kojomis ir šluota. Užpuolikas gavo atkirčio taip, kad negalėjo atsistoti nuo grindų.

Willie nesiruošė sustoti ginti savo teritorijos ir griebė vaikiško šampūno buteliuką, buvusį kitame kambaryje. Ji be gailesčio užpylė jo tiesiai nusikaltėliui į akis ir galutinai nukovė savo užpuoliką.

Reklama

Jis bandė iššliaužti iš senolės namų, o ji bandė jam net padėti! Nors Williw gali iškelti 100 kilogramų, užpuoliko suglebęs kūnas buvo per sunkus. Laimei iškviesta policija jau buvo prie senolės durų.

Reklama

Visa akistata su senole vyrui pasibaigė kelione su greitąja į ligoninę. Nors įsilauždamas į Willie namus vyriškis ir padarė nusikaltimą, senolė nepareiškė jam jokių kaltinimų. Stipri senutė tikriausiai nusprendė, kad akistata su jos kumščiu jam buvo užtektinai didelė bausmė.

Reklama