Skip to main content

Dvimetis nematant mamai išbėgo apsikabinti picų išvežiotojo. Kai moteris sužinojo, ką apsikabino jos sūnus, ji kaip mat susigraudino

Niekada nežinome, kas dedasi kito žmogaus viduje, todėl ir yra sakoma, kad su visais reikėtų elgtis gerai, nes nežinome, kaip mūsų elgesys gali paveikti kitą žmogų. Kiekvienas iš mūsų giliai viduje turime išgyvenimų, problemų, kurios yra nematomos išorėje.

Reklama

Tuo įsitikino ir istorijos herojė Lindsey Sheely, kuri šeštadienio vakarą šeimos vakarienei užsakė picą. Sulaukusi užsakymo moteris pasiėmė vakarienę ir pilnomis rankomis atsisveikino su vyriškiu, tačiau jos dvimetis sūnus Cohen it kulka puolė paskui nueinantį picų išvežiotoją.

Jis labai mėgsta picą, todėl iš didelio dėkingumo jis norėjo apsikabinti ir net pabučiuoti skanėstą atvežusį vyrą. Mama sugebėjo nusivesti berniuką atgal namo, o picas išvežiojantis vyras pasuko savais keliais.

Reklama

Lindsey nusprendė pasidalinti šmaikščiu įvykiu su savo draugais Instagram tinkle, juolab ji turėjo visą kuriozą įrašytą video kameroje. Su ja pasijuokė daug jos draugų internete, kol Lindsey nesužinojo, kas buvo tas vyras. Jai parašė pats Ryan Catterson, vyras atvežęs jai picas.

Reklama

Jis pamatė video įrašą ir paprašė jos leidimo pasidalinti juo. Lindsey neprieštaravo ir net atvirkščiai, panoro pridėti Ryan į savo Facebook draugų ratą. Štai tada ji visai netyčia pastebėjo, kas vyko Ryan gyvenime. Vos prieš 7 dienas jis neteko savo 16-metės dukros.

Moters širdis sudužo supratus, kad dar nepraėjus nei savaitei vyras buvo priverstas gedule tęsti savo darbus ir išvežioti picas. Vėliau Ryan prisipažino, kad mažojo Cohen apsikabinimas jam reiškė labai daug. Tai buvo taip reikalingas jam fizinis artumas, kuris jam priminė, kad gyvenimas tęsiasi net po didžiausios tragedijos.

Reklama

Tuo metu Ryan šeima rinko aukas paauglės laidotuvių kaštams bei visos šeimos, gyvenančios skirtingose valstijose, kelionių išlaidoms padengti. Lindsey video ir graudi istorija susilaukė daug dėmesio, todėl parama gedinčiai šeimai buvo labai greitai surinkta.

Reklama

Tas apsikabinimas turėjo būti tiesiog kažkas mielo ir juokingo, tačiau tai buvo kur kas daugiau gedinčiam tėvui. Ryan pagalvojo, kad tai buvo Dievo numatytas ženklas jam, netekties sugniuždytam tėvui.

Padėkoti Lindsey ir jos sūnui sugebėjo visa Ryan šeima, kuri netrukus tapo artimais Lindsey šeimos draugais.

jautrus Ryan ir Lindsey interviu ir video iš video kameros (anglų kalba):

 

Reklama