Skip to main content

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad rankoje – miniatiūriniai gyvūnėliai. Nustebsite sužinoję, kas čia iš tikrųjų

Tikriausiai nustebsite sužinoję, kad nuotraukoje – paprasti akmenėliai. Taip, tai akmenys, kuriuos įprastai eidami keliu nuspiriame į šalį. Tačiau vienai menininkei iš Japonijos akmenys yra jos pagrindinė meno kūrinių medžiaga.

Reklama

Akie Nakata pomėgis piešti ir iliustruoti vieną dieną persikėlė į kitą lygį, kai mergina panoro savo meną išreikšti ant netradicinių paviršių. Dažų dėka Akie magiškai transformuoja negyvus akmenis į siurrealistiškus gyvūnus.

Šie delne telpantys it gyvi gyvūnėlių piešiniai yra jos pasaulinio populiarumo priežastis. Jos gerbėjai žavisi itin smulkiomis ir kruopščiai nuspalvintomis detalėmis. Merginos talentas yra akivaizdžiai nepaneigiamas.

Reklama

Akie niekada nekeičia pačio akmens formos – jos piešinys visada prisitaiko prie naudojamo akmens natūralių linijų.

Reklama

Menininkė gimtajame Tokijuje net surengė savo darbų parodą, kas merginai buvo tikras svajonių išsipildymas. Šiandien jos menu galima pasimėgauti tiek jos Instagram, tiek Facebook puslapiuose.

Akie savo meno kūrinius parduoda internetu, pas ją taip pat galima užsakyti ką nors individualaus. Nors menininkė parduodamų akmenukų kainas pateikia tik individualiomis žinutėmis, tačiau panašūs kiti menininkai savo dekoruotus akmenis parduoda už 20-200 eurų, priklausomai nuo piešinio sudėtingumo.

Reklama

Šie nuostabūs kūriniai ir išskirtinė Aki pasirinkta kūrybos kryptis parodo, kad grožis slypi net pačiuose paprasčiausiuose dalykuose.

Reklama