Skip to main content

Iš pirmo žvilgsnio ši mergina atrodo tikra gražuolė, tačiau milijonus jos sekėjų kas kartą ištinka šokas, kai ji nusivalo makiažą ir atskleidžia, kaip atrodo iš tikrųjų

Nuo senų senovės moterys jautė norą ir net pareigą visada atrodyti gražiai, savo išvaizdą paryškinti makiažu ir gražiomis šukuosenomis. Mūsų dienomis grožio rinka kasmet atneša milijardus pelno, nes šiandieninė mergina labai dažnai renkasi makiažą tam, kad iš esmės pakeisti savo išvaizdą.

Reklama

Nesakome, kad tai blogai, juk kiekvienam savo. Tačiau viena internete išgarsėjusi mergina perkelia “makiažo transformacijas” į visai kitą ir nematytą lygį. Alicia iš Niujorko iš pirmo žvilgsnio yra labai graži ir seksuali mergina. Labai dažnai žmonės nustemba sužinoję, kad ji yra 36-erių ir augina 4 dukras.

Akivaizdu, kad Alicia naudoja nemažai makiažo, kuris suteikia jai pasitikėjimo savimi ir tikrai pabrėžia jos bruožus. Tačiau ji išgarsėjo dėl to, kad atvirai parodė, kas slypi po visu tuo fasadu. Būdama 21-erių Alicia pirmą kartą pastojo. Ji nežinojo, kaip tinkamai maitintis ir rūpintis savo sveikata, todėl jos organizmas patyrė labai didelį disbalansą.

Reklama

Neštumo metu ir į jo pabaigą jai tiesiog pradėjo kristi ir trupėti dantys. Galiausiai ji liko visiškai be dantų ir galvojo, kad jos gyvenimas ties tuo ir baigsis.Žmogus be dantų negali ne tik normaliai funkcionuoti, valgyti, kalbėti, bet ir psichologinės tokio dalyko pasekmės gali labai stipriai sugniuždyti žmogų.

Reklama

Laimei, ji rado gerus specialistus, kurie jai suteikė naują šypseną dantų protezais. Šiandien Alicia yra pasitikinti savimi ir absoliučiai nesigėdija to, kad nešioja dantų protezus. Tai yra viena iš svarbiausių priežasčių, kodėl dešimtys milijonų žmonių ją seka internete.

Alicia įkvepia kitus žmones jaustis gerai savo paties kailyje, nesvarbu, kaip atrodote ir ko jums trūksta. Jos video dažnai sulaukia ir neigiamų komentarų, kurie teigia, kad Alicia tiesiog apgaudinėja aplinkinius taip pakeisdama savo išvaizdą kasdien.

Reklama

Tačiau ji turi visada patį puikiausią atsakymą – kiekvenam savo. Žmonės kartais mano, kad ji neteko dantų dėl narkotikų, tačiau tai yra labai toli nuo tiesos. Nėštumas tikrai paveikia moters organizmą ir jame vykstantys pokyčiai lemia ne tik pvz. plaukų slinkimą, bet ir kur kas rimtesnes problemas.

Reklama

Alicia tikslas yra šviesti visuomenę ir parodyti, kad charizmatiška gražuole galima būti ir neturint dantų. Mergina net nesikuklina parodyti kaip ji atrodo be dantų tiesiai prieš kamerą, daug pasakoja apie tai, kaip jai sekasi gyventi su protezais jauname amžiuje.

Jai prilipo “gražuolės be dantų” etiketė internete, kuri puikiausiai atspindi vieną jos pagrindinių skiriamųjų bruožų. Tačiau ji nėra tik bedantė moteris. Makiažas buvo jos aistra nuo pat paauglystės, tad nenuostabu, kad jis padėjo jai įveikti įvaizdžio krizę gimus vaikams ir sugrąžino pasitikėjimą savimi netekus dantų.

Šiandien ji kuria makiažo įvaizdžius ne tik sau, tačiau ir savo klientėms. Alicia taip pat siekia sugriauti visus tabu apie protezų nešiojimą. Galiausiai, džiugu, kad ši graži moteris jaučiasi puikiai savo kūne ir džiaugiasi tuo, kokia ji yra. Nors ji sulaukia ir piktų komentarų, tačiau pozityvių žinučių apie jos suteiktą įkvėpimą gyventi laisvai yra kur kas daugiau.

Vienas populiariausių Alicia video, kuriame ji parodo viską, ką daro dėl savo įvaizdžio:

@princxssglitterhead

😱THANK YOU FOR ONE MILLION🥳#onemillionfollowers#bucketlist#toothlessprincess#toothlesstiktokcatfish#withorwithout#noteeth#witnessme#transform

♬ Celebrate the Good Times – Mason

Reklama