Skip to main content

Kaimynas sugalvojo idėją, kaip papuošti savo tvorą taip, jog kiemas vizualiai padvigubėjo

Šeimos kiemas buvo nedidukas, tad ir augalijai vietos nebuvo per daugiausia, o visada norėjosi didesnio sodo. Vyras sugalvojo idėją, kuri pradžiugino žmoną.

Kilo mintis kiemą „padidinti” optinės apgaulės dėka. Tvoros kampe jie pastatė paveikslą, kuriame matyti keliukas, vedantis į tolį, šalia jo pastatė gėlių vazonų ir taip sukūrė optinę iliuziją, jog tai yra tarsi gėlėmis apipintas takas į jų sodą.

Reklama

Viskas sukomponuota taip, jog žiūrėdamas iš tolo nė neįtarsi, kad tai tik apgaulė. Taip norėtųsi eiti tiesiai, kol prisilietęs prie paveikslo, suprastum, jog likai apgautas.

Piešinys kieme neabejotinai įnešė jaukumo ir pridėjo erdvės.

Moteris vyro rezultatu pasidalino socialiniuose tinkluose. Ji paklausė, ką kiti mano apie tokį sprendimą. Komentarai buvo tik teigiami. Iš pradžių mažai kas norėjo patikėti, jog nuotraukoje nepridėta jokio fotošopo, kol moteris neįkėlė draugų nuotraukų. Tada visiems pasidarė aiškiau, kaip tai buvo padaryta, o artimiausi draugai norėjo kuo greičiau atvykti į svečius ir pamatyti rezultatą realiai savo akimis.

Reklama

Kaimynai prisipažino, jog ne iškart suprato viso to esmės – iš pradžių manė, jog moteris tik nori parodyti, kokių gėlių jai pavyko užauginti savo sklype. Tačiau, pakalbėjus su kaimynais, pasidarė aišku, jog visa tai dėl erdvesnio sodo iliuzijos, bei pagyrė šeimą už gudrų, bei kūrybišką sumanymą.

Reklama