Skip to main content

Kirpėjas atliko visišką benamio transformaciją, tačiau vyras tada dar nežinojo, kad vargšui padės kur kas daugiau, nei mano

Joao Coelho pastaruosius 10 metų gyveno it nematomas žmogus. Benamis buvo ignoruojamas praeivių, sukosi iš to, ką gaudavo išmaldos. Vyras kasdien rinkdavo skardines gatvėje šalia kirpyklos, kurios savininkas Alessandro Lobo jį matė ne vieną kartą.

Reklama

Vieną dieną Alessandro paklausė, ar Joao nori maisto. Jis atsisakė, tačiau paprašė skustuvo tam, kad galėtų nusiskusti barzdą. Alessandro nusprendė padaryti šiek tiek daugiau ir pasiūlė jam ne tik sutvarkyti barzdą ir nukirpti plaukus, bet ir papuošti jį gražesniais drabužiais iš Alessandro priklausiusios drabužių parduotuvės.

Joao netrukus ne tik atrodė patraukliai su nauja šukuosena, tačiau ir stilingai. Alessandro padovanojo jam švarką, kelnes, batus ir keletą marškinių. Vyras nuo savęs atidavė benamiui tiek, kiek galėjo.

Reklama

Bet kokiu atveju, Joao akivaizdžiai mėgavosi pokyčiais. Jis atrodė stulbinančiai ir priminė modelius iš žurnalų viršelių. Alessandro pasidalino Joao pokyčiais savo Instagram paskyroje, tačiau nė nesitikėjo, kad jo nuotrauka išplis po visą pasaulį.

Reklama

Štai tada įvyko tai, ko niekas negalėjo nuspėti. Joao nuotrauką internete pastebėjo jo sesuo, kuri kartu su Joao mama manė, kad jis yra miręs. Prieš dešimt metų nelaimingai susiklosčius Joao gyvenimo įvykiams, jis atsiskyrė nuo savo šeimos.

Jo mama ieškojo savo sūnaus, tačiau nesėkmingai. Vėliau jie gavo žinią, kad Joao yra miręs. Moteris apėmė begalinis džiaugsmas sužinojus, kad jų šeimos narys yra gyvas ir kur jį galima rasti.

Reklama

Štai tokiu atsitiktiniu būdu įvyko paprasčiausias stebuklas, sujungęs subyrėjusią šeimą atgal į vieną vietą. Joao sesuo buvo labai laiminga pamačiusi brolį ir džiaugiasi galėdama ištiesti jam pagalbos ranką ir pakviesti grįžti namo.

 

 

Reklama